“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
11 осіб залишаються зниклими безвісти
З моменту окупації Російською Федерацією Криму зафіксували 43 випадки насильницького зникнення людей на півострові. Перший випадок задокументували 3 березня 2014 року.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ООН .
За даними організації, в Криму викрали 39 чоловіків і чотирьох жінок. Останній випадок стався 23 травня 2018 року.
При цьому зазначено, що з усіх відомих викрадених 11 осіб залишаються зниклими безвісти, а один перебуває під вартою.
Передбачається, що до зникнень можуть бути причетні збройні угруповання "самооборони Криму", "козацькі групи", представники Федеральної служби безпеки РФ і так званої "поліцїї Криму".
Повідомляється, що викрадених катували щоб, змусити дати свідчення проти самих себе або проти інших. Також у такий спосіб мстилися за політичну позицію.
"Жодної особи не було притягнуто до відповідальності у зв'язку з будь-якими насильницькими зникненнями, а також через випадки тортур і жорстокого поводження, задокументованими УВКПЛ", - повідомили в ООН.
Нагадаємо, що у Мінреінтеграціі розповіли, що чекає росіян після деокупації українських територій.При цьому зазначено, що після незаконної окупації Криму окупанти переселили на півострів пів мільйона росіян.
Як раніше повідомляв Інформатор, в окупованому Росією Криму 66-річна жінка з Бахчисарая отримала 12 років в'язниці за нібито шпигунство на користь України. Вирок їй винесли 24 березня.