“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Ще одна перемога
Українські військові збили російський штурмовик Су-25. Це 300-та ювілейна повітряна ціль зенітних ракетних військ.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на командування Повітряних сил Збройних сил України.
"На сході та півдні України, де найбільше виконує авіанальоти російська авіація, спостерігалася не надто сприятлива погода для виконання завдань. Інтенсивність польотів ворожої авіації була низькою. Проте це не завадило зенітним ракетним військам Повітряних сил Збройних сил України збити ворожий штурмовик Су-25" – йдеться в повідомленні.
У командуванні зазначили, що це 300-та повітряна ціль російських військ, яку збили українські військові з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну 24 лютого. Командування нагадало, що ціллю Повітряних сил є літаки, вертольоти, безпілотники та ракети.
Зазначимо, Су-25 — радянський штурмовик, броньований дозвуковий військовий літак. Штурмовик призначений для безпосередньої підтримки сухопутних військ над полем бою вдень і вночі за прямої видимості мети, а також знищення об'єктів із заданими координатами цілодобово в будь-яких метеоумовах.
Нагадаємо, бойовики продовжують обстрілювати Луганську область, вдалося врятувати 21 особу і збити російський вертоліт. Крім того, рф втратила 19 800 бойовиків і більше 5 тисяч одиниць техніки.
Також Інформатор писав, що російські війська стоять на кордоні із Сумською областю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел