“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Рішення прийняла виконавча рада організації
ЮНЕСКО (спеціалізована установа Організації Об'єднаних Націй із питань освіти, науки та культури) продовжить моніторинг ситуації в тимчасово окупованому Криму.
За відповідне рішення проголосувала виконавча рада організації, передає Інформатор.
Як зазначив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, Росія доклала всіх зусиль, щоб рішення не було прийнято й окупований півострів зник із порядку денного ЮНЕСКО.
"Росія доклала колосальних зусиль, щоб питання не було проголосовано, а Крим зник із порядку денного ЮНЕСКО. У результаті, Україна перемогла за кількістю голосів — 16:11 та поліпшила попередній результат — 15:13. Крим залишається на порядку денному ЮНЕСКО і всього світу" - заявив Єрмак.
Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова вітає рішення виконавчої ради.
"Сильний сигнал для російської окупаційної влади — ЮНЕСКО тримає ситуацію з порушеннями прав людини в центрі уваги", - прокоментувала Джапарова.
У міністерстві іноземними справ України впевнені, що підтримка ЮНЕСКО особливо важлива для збереження культурної спадщини в умовах російської агресії й тимчасової окупації півострова, де розташовані безцінні культурні артефакти. У посольстві України у Франції підкреслили, що продовження моніторингу дає впевненість у тому, що порушення прав людини, руйнування культурної і природної спадщини в окупованому Криму не залишаться без уваги міжнародної спільноти, а будуть вирішуватися в рамках міжнародно-правових механізмів та міжнародного моніторингу.
Нагадаємо, Україна засуджує РФ за проведення перепису населення в окупованому Криму. Крім того, Україна подасть до Генасамблеї ООН оновлені резолюції щодо ситуації в Криму.
Також Інформатор писав, що Латвія проведе велику конференцію, де обговорять порушення міжнародного права на прикладі окупації Криму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.