Головна
Україна
Політика
21:25, 16 Грудень
Информатор UA

Интро

YouTube вилучив новий німецькомовний канал російської державної медіакомпанії RT. Це вже третій канал, він був заблокований у день запуску 16 грудня. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на DW. Пресслужба Google повідомила, що канал заблокували за обхід раніше накладених обмежень.. Зазначимо, наприкінці вересня 2021 року YouTube вже видалив без можливості відновлення два інші канали RT – RT DE та Der Fehlende Part. Спочатку RT звинуватили у поширенні неправдивих відомостей про COVID-19, а потім - за спробу обійти накладені обмеження. "Під час припинення прав власники каналу намагалися обійти обмеження, використовуючи інший канал; в результаті обидва канали були закриті за порушення Умов використання YouTube", - пояснили Google. Нагадаємо, через блокування двох німецькомовних каналів Russia Today у РФ хочуть заборонити YouTube. Також Інформатор писав, що український телеканал "Дом" показав карту Росії із Кримом. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

YouTube втретє видалив російський пропагандистський канал RT у Німеччині

Читать на русском

Канал заблокований за обхід раніше накладених обмежень

Читать на русском
YouTube втретє видалив російський пропагандистський канал RT у Німеччині

Канал заблокований за обхід раніше накладених обмежень

YouTube вилучив новий німецькомовний канал російської державної медіакомпанії RT. Це вже третій канал, він був заблокований у день запуску 16 грудня.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на DW.

Пресслужба Google повідомила, що канал заблокували за обхід раніше накладених обмежень..

Зазначимо, наприкінці вересня 2021 року YouTube вже видалив без можливості відновлення два інші канали RT – RT DE та Der Fehlende Part. Спочатку RT звинуватили у поширенні неправдивих відомостей про COVID-19, а потім - за спробу обійти накладені обмеження.

"Під час припинення прав власники каналу намагалися обійти обмеження, використовуючи інший канал; в результаті обидва канали були закриті за порушення Умов використання YouTube", - пояснили Google.

Нагадаємо, через блокування двох німецькомовних каналів Russia Today у РФ хочуть заборонити YouTube.

Також Інформатор писав, що український телеканал "Дом" показав карту Росії із Кримом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.