"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Санкції запроваджені проти окремих російських посадових осіб
Євросоюз запровадив санкції проти Росії через ситуацію з опозиціонером Олексієм Навальним. Санкції запроваджені проти окремих російських посадових осіб.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на агентство DPA .
Правовий акт про європейські санкції проти Росії вже прийнятий в письмовій формі. Найближчим часом документ опублікують в Офіційному журналі ЄС.
До санкційного переліку увійшли:
Обмеження запроваджені за новим глобальним режимом санкцій за порушення прав людини, який в ЄС затвердили на початку грудня. Його фігурантам забороняють в'їзд до Євросоюзу і доступ до його фінансової системи, тобто європейські активи підлягають заморожуванню, а резиденти ЄС не можуть надавати їм ніякі фінансові послуги.
Режим є аналогічним американському "акту Магнітського", який США запровадили проти тих, хто причетний до смерті аудитора Сергія Магнітського у СІЗО "Матроська тиша" у 2009 році.
Як писав Інформатор, Навального отруїли бойовою речовиною з групи «Новачок» в серпні 2020 року. Він лікувався в клініці у Німеччині, звідки повернувся до Москви разом з дружиною 17 січня. Літак з Навальним посадили в аеропорті, де політика відразу ж затримали.
Пізніше його засудили на 2,8 років колонії,через що по всій Росії спалахнули протести. На них були затримані тисячі людей.
Після цього Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) зажадав від Росії негайного звільнення Навального, пославшись на 39-е правило свого регламенту. Влада Росії відмовилися виконувати вимогу ЄСПЛ.
Також ми писали, що вже 18 компаній вийшли з проекту «Північний потік-2» через загрозу потрапити під санкції США .