“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Європейська комісія внесла пропозиції щодо обмеження імпорту певної сільськогосподарської продукції з України
Європейська комісія висунула пропозицію продовжити скасування імпортних мит для сільськогосподарських товарів з України протягом 2024 року. Водночас ЄК запропонувала заходи щодо обмеження імпорту сільськогосподарської продукції з України та більшої гнучкості щодо правил щодо необроблених земель. Ініціатива спрямована на зменшення напруги та протестів серед обурених фермерів у Франції та інших країнах ЄС.
Згідно з інформацією від The Guardian, Єврокомісія пропонує продовжити пільгові умови торгівлі для України. Пропозиції ЄК включають призупинення імпортних мит та квот протягом наступного року.
При цьому Європейська комісія у свою пропозицію включила так званий "запобіжник" для аграріїв з країн ЄС, щоб придушити протести у Франції та інших країнах-членах ЄС. Як йдеться у заяві ЄК, для чотирьох видів продукції з України (йдеться про м'ясо птиці, яйця і цукор) передбачається механізм "екстреного гальмування", щоб стабілізувати імпорт на рівні середніх обсягів у 2022-2023 роках. Це передбачає, що у разі перевищення обсягів імпорту будуть починати діяти імпортні тарифи. Пропозицію далі має розглянути Європарламент і Рада ЄС.
В січні румунські фермери блокували пункт пропуску "Сірет - Порубне". Вони не пропускали вантажні машини, заявляючи, що потерпають від високого рівня інфляції та росту цін на енергоносії. Після цього влада Румунії прийняла рішення врахувати вимоги протестувальників та зобов'язалася продовжити консультації щодо цих питань.
В Польщі аграрії також виходили на протести. Вони виступали проти імпорту агропродукції з України та інших країн поза ЄС. Фермери говорили, що ввезення цих товарів нібито не відповідає європейським стандартам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.