Євро-2023 (U21). Команда Туманного Альбійону знищила на полі збірну Ізраїля на шляху до фіналу

Збірна Англії з легкістю підтвердила своє реноме фаворита турниру

Євро-2023 (U21). Англія - Ізраїль 1-0.  1/2 фіналу
Збірна Англії - це як знак якості

Щойно у Батумі (Грузія) закінчився перший півфінальний поєдинок на молодіжному Євро-2023. Збірна Англії у доволі важкій грі вирішила завдання виходу у фінал. Підопічні Лі Карслі перемогли з рахунком 3:0 команду Їзраїлю.

Англійці могли відкрити рахунок ще на 17-й хвилині матчу, але Гіббс-Уайт пробив неточно з 11-метрової позначки. Втім півзахисник Нотінгем Форест сповна виправився за помилку під завісу першого тайму. Він чудово вийшов на навіс праворуч від Палмера та точно послав м'яч у сітку на 42 хвилині поєдинку.

На початку другого тайму той же самий Гіббс-Уайт мав закривати гру, але не поцілив зі зручної позиції у ворота. А на 63 хвилині юна зірка Манчестер Сіті зняла всі питання щодо переможця. Півзахисник Коул Палмер зробив рахунок 2:0 на користь англійців.

Після цього збірна Ізраїлю відверто сдала, а досвідчені англійці впевнено тримали м'яча та довели гру до логічного завершення.

Крапку в матчі поставив Кемерон Арчер, нападник Астон Вілли, довівши рахунок до розгромних 3:0.

Нагадаємо, читачам Інформатору, що Україна грає з Іспанією сьогодні о 22.00. Ми проведемо онлайн-репортаж, так що залишайтесь з нами!

До того ж, раніше Інформатор розповідав, як перед другим сьогодняшнім півфіналом на Євро-2023 Санті Денія, тренер іспанської команди окремо виділив у складі українців Михайла Мудрика.