Євро-2023 (U-21). Шанси України на півфінал ростуть: Франція втратила ключового гравця

Футболіст отримав травму коліна

Куадіо Коне
Куадіо Коне залишає Євро-2021

Молодіжна збірна Франції успішно подолала груповий етап Євро-2023. В чвертьфіналі турніру команда зіграє проти збірної України. Втім в поєдинку проти українців збірній Франції не зможе допомогти Куадіо Коне.

В останньому матчі групового етапу збірна Франції впевнено перемогла збірну Швейцарії з рахунком 4:1. Але не обійшлось без втрат. На 19-й хвилині поєдинку травму отримав півзахисник французької команди Куадіо Коне.

У гравця розтягнення зв'язок правого коліна з травмою колінної чашечки, повідомляє RMC Sport. На Євро-2023 Коне більше не зіграє. Це не перша втрата збірної Франції. Через травму у матчі проти збірної Норвегії вибув Майкл Олісе.

Куадіо Коне розпочинав у Тулузі. Наразі 22-річний півзахисник захищає кольори Борусії Менхенгладбах.

Нагадаємо, що матч молодіжних команд України та Франції відбудеться в неділю, 2 липня, на Клуж-Арені в місті Клуж-Напока. Початок зустрічі о 22.00 за київським часом.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу групового етапу Євро-2023 Іспанія - Україна. Також ми повідомляли, що тренери збірних Франції та України кажуть про майбутнє протистояння команд.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут