Музикант розповів про службу в ЗСУ та згадав історії про свого чудового друга Кузьму Скрябіна
Військовослужбовець та музикант Євген Галич наразі перебуває на відновлювані в Києві. Артист не приховує, від розбишаки не залишилось не сліду. З початку повномасштабного вторгнення він подорослішав та змінив життєві цінності. Сьогодні він продовжує писати нові пісні, але не заради популярності, а підтримки побратимів.
"Ми були на позиціях, ці позиції стали дуже гарячими. І так, коли тільки все затихло, я почав грати і до нас спустився з гори черговий, який чергував і сказав щоб ми тихіше, бо хлопці почали підспівувати, а ми були дуже близько до ворога. І ми прям нашептали пісню, ми співали “Лента за лентою” і ще шось. Я намагаюсь грати. В мене є навіть пісня, яку я спеціально написав для хлопців, що їм грати для того, щоб один одного підтримувати”.
В його батальйоні служить Роман Недзельський, який колись очолював Палац Україна. Встигати не лише захищати країну, але і робити добру справу на підтримку бойового духу:
"Він потужний воїн і в нього багато друзів артистів. Ми коли були в Бахмуті, то нашим командуванням була поставлена задача зробити відео мотивуюче від зірок і ми надсилали знайомим. У відповідь відео прислали Андрій Хливнюк, Тіна Кароль, Юля Саніна, Надя Дорофєєва, Дантес, Святослав Вакарчук, Саша Усик, Джамала, Артем Пивоваров та багато інших людей. Вони записували повідомлення і ми кожен вечір надсилали в робочі чати. А хлопці тримались з останніх сил, тримали позиції, коли навіть інші позиції були провалені. І ми підтримували так наших, нагадували, що за вас пам'ятають, з вами весь світ. На ці повідомлення була дуже крута реакція".
Дружити Женя Галич вміє чи не з самого дитинства. Близьким та особливим другом для нього був Андрій Кузьменко.
"Мені запам'яталась історія на одному з фестивалей ми сиділи, прийшов Кузьміч… Це був 14 або 15 рік. Йому постійно телефонували волонтери або меценати, це був потік дзвінків. Мені здається, якщо б він зараз був, не треба, щоб він йшов добровольцем, він би зробив колосальну підтримку своїми мотиваційними роликами, меседжами і точно б зробив багато для допомоги волонтерської".
Дружба Кузьми та Галича розпочалась далеко до 2014 року. Тоді Женя працював на каналі М1, а Андрій був продюсером гурту "Поющие труси".
"Вони мали їхати в Юрмалу. А він каже, що я їду з ним. Кажу, в мене немає паспорту закордонного, це був 2008 рік. Один дзвінок і я через тиждень з паспортом. Ми значить їдемо, ми постійно щось пили. Ми вже в Юрмалі, а Кузьма каже завтра зранку їдем в Краків, в мкне концерт. Дзвоню на М1, кажу, лечу. Відпустили лише через те, що їду з Кузьмою. Вечері ми п'ємо, я прокидаюсь через те, що мене хтось будить, не можу зрозуміти хто. А стоїть Кузьма і каже - давай-давай, літак на Берлін відлітає вже. Я кажу - який Берлін, а він - ми летимо в Берлін".
Не встиг отямитися Женя, як потрапив у Берлін. Там на них чекали пригоди: і поліція зупиняла, і всюди бігли, але всюди разом:
"Кузьма це був перша людина, яка вивезла мене з країни потайки".
До Кракова, до речі вони таки доїхали. І Кузьма тоді дав великий концерт на кількох тисячну аудиторію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатись на канал у Viber можна тут.