Головна
Світ
13:11, 21 Липня
Информатор UA

Интро

Європейський Союз затвердив сьомий пакет санкцій проти рф. Він передбачає заборону на імпорт російського золота, обмеження проти Сбєрбанку та розширення персональних санкцій.  Про це повідомляє Інформатор.  "Держави-члени погодилися на наші посилені, продовжені санкції ЄС проти Кремля. Я вітаю це рішення. Це сильний сигнал Москві: ми будемо чинити тиск стільки, скільки буде потрібно", - заявила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн. Новий пакет санкцій передбачає ембарго на імпорт російського золота, обмеження проти Сбербанку та розширення персональних санкцій (понад 50 фізичних та юридичних осіб). Інші деталі санкцій ще невідомі, оскільки їх ще мають опублікувати в офіційному журналі ЄС. Нагадаємо, російські бізнесмени обходять санкції Євросоюзу, які забороняють польоти в небі. Крім того, російська пропаганда використовує термін "малоросія". Також Інформатор писав, що Латвія заборонила російські телеканали до закінчення війни та повернення Криму. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

ЄС затвердив сьомий пакет санкцій проти росії: що він передбачає

Читать на русском

Посилення санкції проти країни-агресора продовжується

Читать на русском
ЄС затвердив сьомий пакет санкцій проти росії: що він передбачає

Посилення санкції проти країни-агресора продовжується

Європейський Союз затвердив сьомий пакет санкцій проти рф. Він передбачає заборону на імпорт російського золота, обмеження проти Сбєрбанку та розширення персональних санкцій. 

Про це повідомляє Інформатор

"Держави-члени погодилися на наші посилені, продовжені санкції ЄС проти Кремля. Я вітаю це рішення. Це сильний сигнал Москві: ми будемо чинити тиск стільки, скільки буде потрібно", - заявила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн.

Новий пакет санкцій передбачає ембарго на імпорт російського золота, обмеження проти Сбербанку та розширення персональних санкцій (понад 50 фізичних та юридичних осіб). Інші деталі санкцій ще невідомі, оскільки їх ще мають опублікувати в офіційному журналі ЄС.

Нагадаємо, російські бізнесмени обходять санкції Євросоюзу, які забороняють польоти в небі. Крім того, російська пропаганда використовує термін "малоросія".

Також Інформатор писав, що Латвія заборонила російські телеканали до закінчення війни та повернення Криму.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.