ЄС офіційно заявив, що не визнаватиме жодних рашистських «референдумів» в Україні

Читать на русском

Вигадані «народні республіки» рф нехай влаштовує на своїй території

Читать на русском
ЄС офіційно заявив, що не визнаватиме жодних рашистських «референдумів» в Україні

Вигадані «народні республіки» рф нехай влаштовує на своїй території

Незаконні поставлені рашистами псевдочиновники також можуть надсилати свої виступи та заяви за російським воєнним кораблем. 

Під час засідання Постійної ради ОБСЄ місія Євросоюзу офіційно підтвердила хоч і очевидний, але раніше не оголошений факт – ніхто не визнаватиме псевдореспубліки, які рашистська федерація намагається влаштувати в Україні. Усі недореферендуми в Євросоюзі просто ігноруватимуть, і міста нашої країни й надалі вважатимуться українськими. 

Зазначається, що будь-які спроби проведення так званих «референдумів під дулом автомата» на окупованих територіях будуть визнані незаконними. Ніхто в цивілізованому світі не визнаватиме їх. Всі вже чудово знають, як діє рашистська федерація, а тому і сподіватися їй просто нема на що. 

«Ми підтверджуємо наше рішуче засудження спроб Росії щодо створення нелегітимних альтернативних адміністративних структур у Херсоні, Маріуполі та інших містах України», – додали представники місії ЄС. 

Крім цього, ЄС засудив примусову депортацію українців на територію Росії. Йдеться і про їхнє відправлення до «фільтраційних таборів». Здійснюючи подібні дії, росіяни все ще намагаються кричати, що вони не фашисти. 

Нагадаємо, що в ООН вирішили розпочати офіційне розслідування військових злочинів рашистів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.