ЄБРР поліпшив прогноз зростання економіки України у 2021 році

Читать на русском

Економіка має вирости на 3,5 %

Читать на русском
ЄБРР поліпшив прогноз зростання економіки України у 2021 році

Економіка має вирости на 3,5 %

Європейський банк реконструкції й розвитку (ЄБРР) поліпшив прогноз зростання економіки України у 2021 році. Економіка має вирости на 3,5 %, а не на 3 %, як прогнозувалося раніше.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Очікується, що ВВП виросте на 3,5 % як у 2021, так і у 2022 році», — повідомив ЄБРР у регіональному економічному огляді за червень.

За даними банку, основні ризики пов’язані з повільним просуванням у країні реформ і відносно повільними темпами вакцинації від коронавірусу.

«Хоча в першому кварталі 2021 року, економіка знизилася на 2 % в річному численні через тривалі карантинні обмеження, є ознаки того, що вона поступово повертається до зростання в другому кварталі завдяки більш високими цінами на сировинні товари», — наголошується в огляді.

Нагадаємо, раніше Організація об’єднаних націй (ООН) заявила, що зростання світової економіки у 2021 році складе 5,4 %. У січні поточного року припускали, що ВВП буде 4,7 %.

Також Інформатор повідомляв, що у 2021 році в Україні очікується зростання ВВП. Про це заявили в Мінекономіки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.