Ярослава Магучіх претендує на звання легкоатлетки року

Олімпійська чемпіонка Ярослава Магучіх претендує на престижну премію від European Athletics

Ярослава Магучіх
Ярослава Магучіх та її рекордний стрибок Фото: Gettyimages.com

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх потрапила до трійки претенденток на звання "Легкоатлетка року" в Європі. Спортсменка провела чудовий сезон. Магучіх виграла Олімпійські ігри та встановила світовий рекорд.

Рекорд Ярослави Магучіх

Магучіх увійшла у число фіналісток

European Athletics оголосили фіналісток номінації "Легкоатлетка року". У трійку претенденток увійшла і українська легкоатлетка Ярослава Магучіх. В цьому сезоні Ярослава здобула золоті нагороди Олімпіади в Парижі та чемпіонату Європи, а також встановила новий світовий рекорд, стрибнувши на 2,10 метра. Також Магучіх втрете виграла фінал Діамантової ліги.

Магучіх була в десятці претенденток. За допомогою голосування, участь у якому брали і вболівальники, визначилась трійка фіналісток. Разом з нашою спортсменкою на звання "Легкоатлетка року" претендують представниця Нідерландів Фемке Бол та британська легкоатлетка Кілі Годжкінсон. Володарку премії оголосять на церемонії Golden Tracks 26 жовтня, яка відбудеться у Скоп'є.

Що відомо про суперниць Магучіх

Фемке Бол - триразова призерка Олімпіади-2024, володарка "золота" у змішаній естафеті 4х400 метрів. У нинішньому сезоні спортсменка здобула одразу два титули чемпіонки Європи, виборола дві золоті медалі чемпіонату світу в приміщенні і вчетверте поспіль перемогла у фіналі Діамантової ліги в 400-метрівці з бар'єрами.

Кілі Годжкінсон - олімпійська чемпіонка Парижа-2024 з бігу на 800 метрів. На чемпіонаті Європи цього року захистила титул чемпіонки.

Ярослава Магучіх підбила підсумки тріумфального сезону. Спортсменка подякувала вболівальникам за підтримку. А військовим – за захист України.

"Завершила змагальний сезон 2024 року. Цей рік став історією на все життя не тільки для мене, а і для моєї країни. Тепер нам належить світовий рекорд і золото Олімпійських ігор зі стрибків у висоту.

Хочу подякувати всій своїй команді та фанатам за постійну підтримку і віру. А військовим за захист нашої держави. І сказати - якби не ви, вже не було б ні України, ні гімну, ні прапору, ні медалей. Ми робимо гарну справу, здобуваючи нагороди. А ви - велику, здобуваючи перемогу.

Вірю, що сезон 2025 стане не менш цікавим, але до нього в мене ще достатньо часу, щоб відпочити і здивувати вас знов", - написала олімпійська чемпіонка.

Раніше Інформатор повідомляв, що організатори Вімблдону вирішили відмовитись від лінійних суддів. З 2025 року фіксувати аути буде автоматична система. Електроніка працюватиме на усіх матчах, включно з кваліфікацією.

Також ми розповідали, що українська тенісистка Юлія Стародубцева на турнірі в Пекіні побила низку особистих досягнень. Спортсменка вперше в кар’єрі дійшла до чвертьфіналу турніру серії WTA 1000. Також Стародубцева вперше виграла у суперниці із топ-20 світового рейтингу.