Ярослава Магучіх перемогла у фіналі Діамантової ліги

Змагання проходили в Швейцарії

Найсильніші легкоатлети світу зібрались у Швейцарії. У Цюриху відбувся фінал Діамантової ліги. В змаганнях приймали участь і українські спортсмени. До фіналу у стрибках в висоту вийшли відразу три українки.

У четвер, 8 вересня, у Цюриху пройшов фінал Діамантової ліги. В секторі длі стрибків у висоту не було рівних українським легкоатлеткам.

Перебіг змагань

У фінал стрибків в висоту пробились відразу три українські легкоатлетки -  Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко і Юлія Левченко. Левченко з трьох спроб не змогла взяти висоту 193 сантиметри і зайняла шосте місце. Ірині Геращенко підкорилась висота 194 см. Такий же результат показала і австралійська спортсменка, але Ірина випередила суперницю за кількістю спроб. А чемпіонкою змагань з результатом 203 сантиметри стала Ярослава Магучіх. Перемога у Цюриху стала для Магучіх четвертою на етапах «Діамантової ліги» цього сезону. Ще одного разу українка завершила змагання на другій позиції.