Головна
Світ
08:28, 19 Квітня
Информатор UA

Интро

Японія надасть Україні захисні маски та одяг, а також безпілотники. Існує ризик того, що рашисти можуть використати хімічну зброю проти українців. Про це заявив міністр оборони Японії Нобуо Кісі, – передає Інформатор  із посиланням на Kyodo. Глава Міноборони сказав, що цей крок пов'язаний зі зростанням побоювань щодо застосування росією хімічної зброї в Україні. «Ми продовжимо надавати максимальну підтримку українському уряду», — сказав чиновник. Про допомогу Японії також повідомляється на сторінці Міноборони. «Міноборони Японії вирішило надати українському уряду костюми NBC, маски NBC та дрони. Боротьба українців за свою країну все ще продовжується», – йдеться у повідомленні. Нагадаємо, Молдова відмовилася надавати військову допомогу Україні. Крім того, ОАЕ відправили 50 тонн гуманітарки та машини швидкої допомоги для України. Також Інформатор писав, що Франція передасть Україні пожежні машини та карети швидкої допомоги. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел  

Японія передасть Україні захисні маски, одяг від хімічної зброї та безпілотники

Читать на русском

Країна надішле вантажі комерційними рейсами, як тільки вони будуть готові

Читать на русском
Японія передасть Україні захисні маски, одяг від хімічної зброї та безпілотники

Країна надішле вантажі комерційними рейсами, як тільки вони будуть готові

Японія надасть Україні захисні маски та одяг, а також безпілотники. Існує ризик того, що рашисти можуть використати хімічну зброю проти українців.

Про це заявив міністр оборони Японії Нобуо Кісі, – передає Інформатор  із посиланням на Kyodo.

Глава Міноборони сказав, що цей крок пов'язаний зі зростанням побоювань щодо застосування росією хімічної зброї в Україні.

«Ми продовжимо надавати максимальну підтримку українському уряду», — сказав чиновник.

Про допомогу Японії також повідомляється на сторінці Міноборони.

«Міноборони Японії вирішило надати українському уряду костюми NBC, маски NBC та дрони. Боротьба українців за свою країну все ще продовжується», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Молдова відмовилася надавати військову допомогу Україні. Крім того, ОАЕ відправили 50 тонн гуманітарки та машини швидкої допомоги для України.

Також Інформатор писав, що Франція передасть Україні пожежні машини та карети швидкої допомоги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.