У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Українська ППО поки що не може збивати ракети Х-22, оскільки не може швидко відреагувати на ворожу ціль.
Протягом усієї війни з росією жодна із 120 ракет Х-22, які випустив ворог по Україні, не була збита українською ППО. Причиною цьому стали застарілі комплекси ППО, яким не вистачає часу для знешкодження цілі.
Коли ракета летить з високою швидкістю та потрапляє в зону ураження зенітного ракетного комплексу, у військових є лише 40 секунд для виявлення та захоплення такої цілі, але часу для її знешкодження - недостатньо і причиною цьому є застарілі комплекси ППО.
"Коли ракета летить з такою великою швидкістю і входить у зону ураження зенітного ракетного комплексу, в нашої бойової обслуги С-300, скажімо, є усього до 40 секунд, щоб її виявити обзорним радаром, безпосередньо захопити радаром підсвіту та здійснити пуск ракети. Цього часу фізично замало операторам застарілого радянського комплексу для успішного виконання такого завдання", - повідомив речник Повітряних Сил ЗСУ, полковник Юрій Ігнат в інтерв'ю 24 Каналу.
Багато з тих 120 ракет, що були випущені ворогом, не влучили у ціль. Деякі з них впали у полі, але дуже багато завдали шкоди і стали причиною великої кількості жертв серед українців. Щоб мати можливість збивати ракети Х-22, Україні необхідна сучасна зенітна ракетна система, що може діяти в автоматичному режимі, без участі людини, з використанням новітнього радара та сучасних ракет.
Навіть німецький ЗРК Iris-T та норвезький NASAMS можуть працювати в автоматичному режимі, але на жаль, в Україні поки не так багато цих комплексів. Також слід зазначити, що вони не були спеціально створені для боротьби з балістичними ракетами. Проте, можна спробувати використати їх у таких цілях.
Втім, дуже важливо, щоб зенітний ракетний комплекс був розташований в потрібному місці та у потрібний час для успішного виконання своїх завдань.
Україні потрібні зенітні ракетні комплекси, що здатні ефективно збивати швидкісні ракети, зокрема ракети Х-22. До таких комплексів можна віднести ЗРК Patriot та FSAF SAMP/T, які мають надійти в Україну вже незабаром. При цьому, дальність їх ураження балістичних цілей обмежена й складає всього близько 40 кілометрів.
"Україні необхідні комплекси, які практично здатні збивати ракети Х-22 та інші швидкісні ракети. Йдеться про ЗРК Patriot та FSAF SAMP/T, які, сподіваємося, надійдуть вже незабаром. Але їх дальність ураження балістичних цілей – лише близько 40 кілометрів", - додав Ігнат.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що росіяни вперше вдарили по Україні з різних типів ракет.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.