"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Кожна хвилина затримки оперативного транспорту в дорозі може вартувати комусь життя
В Україні штрафують водіїв, котрі на дорозі не пропускають спеціальний транспорт. Таке порушення правил дорожнього руху може спричинити трагічні наслідки.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу патрульної поліції Києва .
Часто затримка спецтранспорту у дорозі відбувається через те, що інші водії не пропускають його. До спецтранспорту відносяться всі, хто має сині або червоні проблискові маячки: швидка, поліція, Нацгвардія, Збройні сили України, рятувальники, інкасатори, газова служба.
"При наближенні транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком або спеціальним звуковим сигналом водії зобов'язані пропустити його", - йдеться у повідомленні.
Згідно з правилами дорожнього руху синій маячок означає для водіїв притиснутися праворуч та пропустити машину. Якщо червоний - притиснутися праворуч і зупинитися.
Який штраф загрожує порушникам
За таке порушення передбачено адміністративну відповідальність - 680 гривень.
Нагадаємо, українці зможуть замовляти доставку посвідчення водія «Укрпоштою» через «Дію». Крім того, в Україні за несплату штрафів за перевищення швидкості забиратимуть авто.
Також інформатор писав, що в Україні водії з 1 жовтня мають їздити з увімкненими фарами .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .