У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Покращилося ставлення до Дня незалежності країни
В Україні найбільш популярними є релігійні свята. Йдеться про Великдень і Різдво.
Про це свідчать результати опитування КМІС, передає Інформатор.
Найбільш популярними в країні є Різдво Христове і Великдень (66 % і 65 % відповідно), за ними йде Новий рік (58 %). Найменш популярний День праці (9 %).
Соціологи зазначають, що за останні десять років ієрархія свят радикально не змінилася. Три найбільш улюблених свята українців — Різдво, Великдень і Новий рік (70–80 %), потім йдуть Міжнародний жіночий день і День Перемоги (30–40 %). Покращилося ставлення до Дня незалежності України (з 15 % до 31 % в лютому).
Питання про те, які свята найбільш важливі або улюблені, залежить ще від дати проведення опитування. Чим ближче до цього свята — тим частіше його згадують респонденти. Порівняння лютого та квітня цього року (вплив дати опитування)
Зазначимо, опитування провели з 5 до 7 лютого і з 16 до 22 квітня по всій Україні, за винятком окупованих територій.
Нагадаємо, 24 % людей вірять у різні «теорії змови» щодо технології 5G. Крім того, скільки українців підтримують заборону георгіївської стрічки.
Також Інформатор писав, як українці ставляться до державних свят.