"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Тіна Кароль запросила популярний колектив до свого авторського проєкту, аби створити унікальний музичний перформанс і разом дослідити історію обраної композиції. Для цього Schmalgauzen обрали пісню «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», музику до якої написав легендарний композитор Анатолій Кос-Анатольський на слова Івана Франка.
Покращилося ставлення до Дня незалежності країни
В Україні найбільш популярними є релігійні свята. Йдеться про Великдень і Різдво.
Про це свідчать результати опитування КМІС, передає Інформатор.
Найбільш популярними в країні є Різдво Христове і Великдень (66 % і 65 % відповідно), за ними йде Новий рік (58 %). Найменш популярний День праці (9 %).
Соціологи зазначають, що за останні десять років ієрархія свят радикально не змінилася. Три найбільш улюблених свята українців — Різдво, Великдень і Новий рік (70–80 %), потім йдуть Міжнародний жіночий день і День Перемоги (30–40 %). Покращилося ставлення до Дня незалежності України (з 15 % до 31 % в лютому).
Питання про те, які свята найбільш важливі або улюблені, залежить ще від дати проведення опитування. Чим ближче до цього свята — тим частіше його згадують респонденти. Порівняння лютого та квітня цього року (вплив дати опитування)
Зазначимо, опитування провели з 5 до 7 лютого і з 16 до 22 квітня по всій Україні, за винятком окупованих територій.
Нагадаємо, 24 % людей вірять у різні «теорії змови» щодо технології 5G. Крім того, скільки українців підтримують заборону георгіївської стрічки.
Також Інформатор писав, як українці ставляться до державних свят.