“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Покращилося ставлення до Дня незалежності країни
В Україні найбільш популярними є релігійні свята. Йдеться про Великдень і Різдво.
Про це свідчать результати опитування КМІС, передає Інформатор.
Найбільш популярними в країні є Різдво Христове і Великдень (66 % і 65 % відповідно), за ними йде Новий рік (58 %). Найменш популярний День праці (9 %).
Соціологи зазначають, що за останні десять років ієрархія свят радикально не змінилася. Три найбільш улюблених свята українців — Різдво, Великдень і Новий рік (70–80 %), потім йдуть Міжнародний жіночий день і День Перемоги (30–40 %). Покращилося ставлення до Дня незалежності України (з 15 % до 31 % в лютому).
Питання про те, які свята найбільш важливі або улюблені, залежить ще від дати проведення опитування. Чим ближче до цього свята — тим частіше його згадують респонденти. Порівняння лютого та квітня цього року (вплив дати опитування)
Зазначимо, опитування провели з 5 до 7 лютого і з 16 до 22 квітня по всій Україні, за винятком окупованих територій.
Нагадаємо, 24 % людей вірять у різні «теорії змови» щодо технології 5G. Крім того, скільки українців підтримують заборону георгіївської стрічки.
Також Інформатор писав, як українці ставляться до державних свят.