Головна
Україна
Політика
23:39, 8 Грудень
Информатор UA

Интро

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко розповів, що під дев'ятий пакет санкцій потраплять чотири російські телеканали. Єврокомісія голосуватиме за цей пакет наступного тижня.  Про це Ткаченко розповів у Telegram, передає Інформатор. "Сподіваємось, що серед них будуть нтв\нтв мир, росія 1, рен тв та первый канал. Про заборону саме цих каналів ми вже тривалий час ведемо перемовини з нашими міжнародними партнерами", - розповів Ткаченко. Він зазначив, що ці медіа є знаряддям зброї та масової дезінформації, які сіють хаос в інформаційному просторі всього світу. "І нам є що запропонувати їм на заміну", - наголосив міністр. 9 пакет санкцій проти рф Єврокомісія 7 грудня запровадила нові санкції проти росії. Це вже дев'ятий пакет санкцій з початку повномасштабного вторгнення окупантів в Україні. Він включає обмеження у різних сферах. Ось які санкції увійдуть до дев'ятого пакета:  Майже 200 додаткових фізичних та юридичних осіб потрапляють до списку санкцій ЄС. Сюди входять представники російських збройних сил, а також окремі офіцери та оборонно-промислові компанії, члени державної думи та ради федерації, міністри, губернатори, політичні партії та інші. Це особи, які причетні до навмисних ракетних ударів рф по цивільних особах, викрадання українських дітей та крадіжок української сільськогосподарської продукції. Запроваджуються санкції проти трьох додаткових російських банків, включаючи повну заборону транзакцій для Російського банку регіонального розвитку. Запроваджується новий експортний контроль та обмеження, особливо для товарів подвійного призначення. Сюди входять ключові хімічні речовини, нервово-паралітичні агенти, електроніка та ІТ-компоненти, які можуть бути використані російською військовою машиною. Скорочується доступ рф до всіляких безпілотних літальних апаратів та безпілотних літальних апаратів. Забороняється прямий експорт безпілотних двигунів у росію та експорт у будь-які треті країни, такі як Іран, які можуть постачати безпілотні літальні апарати до рф. Додаткові санкції спрямовані на російську пропагандистську машину. Зокрема, з ефіру пропадуть ще чотири російські канали та всі їхні ресурси на інших платформах. Запроваджуються подальші економічні заходи проти російського енергетичного та гірничодобувного сектора, включаючи заборону нових інвестицій у гірничодобувну промисловість у рф. Цей пакет оголошено на додаток до повної заборони ЄС на імпорт російської морської нафти, який набув чинності цього тижня, а також глобальний ліміт нафтових цін, узгоджений між G7. Також Інформатор писав, хто з російських олігархів не потрапив під санкції США, ЄС та України.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Які російські телеканали потраплять у дев'ятий пакет санкцій ЄС, розповіли у Мінкульті

Читать на русском

Єврокомісія голосуватиме за цей пакет наступного тижня

Читать на русском
Які російські телеканали потраплять у дев'ятий пакет санкцій ЄС, розповіли у Мінкульті
Санкції проти рф

Єврокомісія голосуватиме за цей пакет наступного тижня

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко розповів, що під дев'ятий пакет санкцій потраплять чотири російські телеканали. Єврокомісія голосуватиме за цей пакет наступного тижня. 

Про це Ткаченко розповів у Telegram, передає Інформатор.

"Сподіваємось, що серед них будуть нтв\нтв мир, росія 1, рен тв та первый канал. Про заборону саме цих каналів ми вже тривалий час ведемо перемовини з нашими міжнародними партнерами", - розповів Ткаченко.

Він зазначив, що ці медіа є знаряддям зброї та масової дезінформації, які сіють хаос в інформаційному просторі всього світу.

"І нам є що запропонувати їм на заміну", - наголосив міністр.

9 пакет санкцій проти рф

Єврокомісія 7 грудня запровадила нові санкції проти росії. Це вже дев'ятий пакет санкцій з початку повномасштабного вторгнення окупантів в Україні. Він включає обмеження у різних сферах.

Ось які санкції увійдуть до дев'ятого пакета: 

  • Майже 200 додаткових фізичних та юридичних осіб потрапляють до списку санкцій ЄС. Сюди входять представники російських збройних сил, а також окремі офіцери та оборонно-промислові компанії, члени державної думи та ради федерації, міністри, губернатори, політичні партії та інші. Це особи, які причетні до навмисних ракетних ударів рф по цивільних особах, викрадання українських дітей та крадіжок української сільськогосподарської продукції.
  • Запроваджуються санкції проти трьох додаткових російських банків, включаючи повну заборону транзакцій для Російського банку регіонального розвитку.
  • Запроваджується новий експортний контроль та обмеження, особливо для товарів подвійного призначення. Сюди входять ключові хімічні речовини, нервово-паралітичні агенти, електроніка та ІТ-компоненти, які можуть бути використані російською військовою машиною.
  • Скорочується доступ рф до всіляких безпілотних літальних апаратів та безпілотних літальних апаратів. Забороняється прямий експорт безпілотних двигунів у росію та експорт у будь-які треті країни, такі як Іран, які можуть постачати безпілотні літальні апарати до рф.
  • Додаткові санкції спрямовані на російську пропагандистську машину. Зокрема, з ефіру пропадуть ще чотири російські канали та всі їхні ресурси на інших платформах.
  • Запроваджуються подальші економічні заходи проти російського енергетичного та гірничодобувного сектора, включаючи заборону нових інвестицій у гірничодобувну промисловість у рф.

Цей пакет оголошено на додаток до повної заборони ЄС на імпорт російської морської нафти, який набув чинності цього тижня, а також глобальний ліміт нафтових цін, узгоджений між G7.

Також Інформатор писав, хто з російських олігархів не потрапив під санкції США, ЄС та України

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.