Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Інвестор-мільярдер та ведучий телешоу Shark Tank Кевін О'Лірі продовжує інвестувати в криптовалюту, навіть після колапсу FTX, у якій він був представником. О'Лірі рекомендує також звернути увагу на альткоїн Polygon (MATIC)
Криптовалюти продовжують збирати популярність, та біткоїн наразі є найприбутковішим активом на ринку. З початку 2023 року його курс збільшився на більше ніж 70%, що значно перевищує зростання фондових індексів та сировинних товарів.
За словами американського інвестора та ведучого телешоу Shark Tank Кевіна О'Лірі, він і далі продовжує інвестувати у криптовалюту, не зважаючи на колапс криптобіржі FTX, де він був представником.
На сьогодні ринкова капіталізація біткоїна становить $588,5 млрд, а його домінування на ринку оцінюється в 45,9%. О'Лірі також зазначив прибутковість альткоїну Polygon (MATIC), чия вартість з початку року зросла на понад 40%.
Криптовалютні ціни оговтуються після масштабного обвалу 2022 року, проте О'Лірі заявив, що більше ніколи не зберігатиме свої криптовалютні заощадження на нерегульованих біржах. Він переказав їх у канадську WonderFi, інвестором якої є сам. Це рішення прийняте через тиск регулюючих органів у США на Binance та Coinbase, що зросло після колапсу FTX.
Станом на 9 квітня за вартість одного біткоїна в Україні сягнула 1 018 630,24 грн, що на 0,18% нижче за попередній день.
Володарі найбільшої кількості криптовалюти є в Одеській міській та обласній радах, народні депутати та чиновники займають перші чотири місця у списку, де присутні 17 осіб з Одеського регіону. Зокрема, Дмитро Палпатін, Іван Бойченко та Дмитро Голубов володіють 7711, 5750 та 4376 біткоїнами відповідно, що у грошовому еквіваленті складає $178 млн, майже $133 млн та $101 млн відповідно. Голубов має підтвердження володіння біткоїнами, стверджуючи, що майнів їх на своїх персональних компʼютерах в 2011–2012 роках за вартістю від $0,02 до $3. У 2015 році він став одним із перших посадовців, які внесли біткоїни до своїх декларацій.
На четвертому місці знаходиться народний депутат України з Одеси Анатолій Урбанський, який володіє 4256 біткоїнами, що оцінюється у $98,3 млн. Він також має підтвердження володіння цією криптовалютою, про що свідчать документи.
Пʼяту сходинку списку займає юрист та присяжний міськрайонного суду з Хмельницького Сергій Хома. Він володіє 4147 біткоїнами, або $95,8 млн, та також вказав у своїй декларації наявність 20 інших криптовалют.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що практично всі власники криптовалют не сплачують податки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.