“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Нацбанк відніс себе і 13 банків до об'єктів критичної інфраструктури
Національний банк вперше визначив перелік об'єктів критичної інфраструктури в банківській системі України. До нього потрапив сам регулятор і ще 13 банків.
Про це повідомляє прес-служба регулятора, передає Інформатор .
«До об'єктів критичної інфраструктури в банківській системі України належать банки, стійке функціонування яких забезпечує стабільність банківської системи, має істотне значення для економіки і безпеки держави», - завили в НБУ.
Перелік об'єктів критичної інфраструктури в банківській системі виглядає так:
Нагадаємо, іноземним інвесторам спростили процес імміграції в Україну.Крім того, в Україні з'явиться ще одна міжнародна платіжна система.
Також Інформатор писав, що семеро українців увійшли до списку Forbes.Серед них Ахметов, Порошенко і Пінчук.