Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Можна побачити пару позитивних змін, але більшість даних не радують
Розглянемо динаміку змін допомоги від наших партнерів із США.
Інфографіку виклав аналітик та колумність у Forbes Ukraine Володимир Даценко, – передає Інформатор.
За його даними, у перші місяці війни США надавали нам переважно зброю малої дальності. Переважно, це були протитанкові комплекси, стрілецька зброя, а також бронежилети та каски. Наприкінці квітня динаміка війни змінилася – вона перейшла у артилерійський бій. Через це від наших партнерів ми також вимушені були просити саме цей вид озброєння.
У квітні-червні нам надали доволі багато артилерійських систем. Проте, з липня цей прогрес почав втрачатися. Експерт каже, що США, можливо, намагаються робити ставку на зброю для стримування, але не для нападу. Цим пояснювалося б те, що США зараз майже не надає нам бронетехніку. Це не тільки зменшує рівень безпеки для українських військових, але й обмежує можливості контрнаступу.
«Війна може закінчитися лише тоді, коли агресор зрозуміє, що не може досягти успіху. Цю війну можна вести довго і просто не дати програти виснаженій Україні. Або дайте Україні те, що їй потрібно: більше артилерії, більше бронетехніки, більше систем дальньої дії», – пише Володимир Даценко.
Наразі США використали тільки половину військової допомоги, яка була виділена до кінця бюджетного року.
Нагадаємо, що президент Латвії висловився в підтримку заборони видачі росіянам туристичних віз в ЄС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.