“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Пацієнт не може виправити помилку самостійно
Дані про вакцинацію від коронавірусу може виправити лише лікар, який робив щеплення. Пацієнт не може виправити помилку самостійно.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Національної служби здоров'я України (НСЗУ).
COVID-сертифікат може не згенеруватись, якщо в електронній системі в записі пацієнта про вакцинацію є помилка – неправильно вказані особисті дані, назва або партія вакцини. У цьому випадку потрібно піти до пункту, де пацієнт робив щеплення.
"Внести або виправити дані про вакцинацію має повноваження лише той лікар, який проводив щеплення. Інші лікарі, сам пацієнт чи НСЗУ не мають такої технічної можливості. Таке обмеження необхідне для захисту пацієнта, адже якщо хтось випадково видалить дані пацієнта в електронній системі, відновити їх буде неможливо", – йдеться у повідомленні.
Якщо вам зробили щеплення в пункті масової вакцинації, потрібно звернутися до лікаря, який вносив дані до системи. Його прізвище та місце роботи можна знайти у пам'ятці про щеплення.
Щоб змінити дані про вакцинацію, при собі необхідно мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.
Зазначимо, тепер отримати COVID-сертифікат у додатку «Дія» стало простіше – для цього не потрібний електронний підпис. Користувачам потрібно зайти в додаток або портал, натиснути «отримати сертифікат», і все. Сертифікат згенерується. Підписувати запит на сертифікат не потрібно. Онлайн-інструкція доступна тут.
Також Інформатор розповідав, як отримати сертифікат про вакцинацію українцям, які вакцинувалися за кордоном.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.