"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Вперше з'являться типові програми для постраждалих і програми для дітей-кривдників з рекомендаціями
В Україні затвердили державну програму для протидії домашньому і гендерному насильству. Ця програма розрахована до 2025 року.
Про це Інформатору повідомили в прес-центрі Міністерства соціальної політики України .
Карантин і пов'язана з ним ізоляція призвели до сплеску домашнього насильства у всьому світі, в тому числі і в Україні. Він скорегував життя багатьох людей і сімей. Багато хто опинився 24/7 зі своєю близькими. У таких випадках часто відбуваються сварки та конфлікти, і випадки домашнього насильства також не є винятком.
Наразі фахівці працюють над запуском програми для запобігання та протидії домашньому, гендерному насильству на період до 2025 року.
Формуючи політику в сфері протидії домашньому насильству, належна увага приділяється превентивним заходам. За кожним фактом домашнього насильства планують проводити невідворотне і об'єктивне розслідування.Додатково створять 450 служб для підтримки постраждалих (притулків, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, денних центрів соціально-психологічної допомоги).
До 2022 року планують оновити стандарти щодо забезпечення включення до дошкільної, середньої, професійної та вищої освіти орієнтирів ненасильницької поведінки. Також будуть створені кабінети первинної допомоги постраждалим в лікарнях.
Відзначимо, що у 2020 році в Україні за домашнє насильство засудили в чотири рази більше людей,ніж в попередньому.
Нагадаємо, в Україні планують посилити покарання за торгівлю людьми. Крім того, в Україні посилили покарання за сексуальне насильство по відношенню до дітей.
Також Інформатор писав, що куди звернутися за допомогою і як допомогти, якщо ви стали свідком сімейного насильства.