Головна
Життя
15:56, 19 Січня
Информатор UA

Интро

19 січня щорічно святкують Водохреща. Українці по всій країні встали раніше і пішли до водойм, щоб пірнути в ополонку. І, ясна річ, сфотографувати цю подію в соцмережах. Інформатор погортав стрічку новин Instagram, щоб подивитися, як в Україні відзначили Водохреще. Пірнали в крижану воду як прості громадяни, так і зірки. А все тому, що цього дня віряни згадують хрещення Ісуса Христа у річці Йордан. Вважається, що на Водохреща вода в ополонці має такі ж чудотворні властивості, як і в річці Йордан. Нагадаємо, раніше ми писали, що на Водохреща на водоймах країни чергують майже 4000 рятувальників. Інформатор Дніпро повідомляли, що біля храму на Січеславській Набережній почали занурюватися в ополонку. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Як українці відзначили Водохреще: топ фото з Instagram

Читать на русском
Як українці відзначили Водохреще: топ фото з Instagram

Фото українців із соцмереж

19 січня щорічно святкують Водохреща. Українці по всій країні встали раніше і пішли до водойм, щоб пірнути в ополонку. І, ясна річ, сфотографувати цю подію в соцмережах.

Інформатор погортав стрічку новин Instagram, щоб подивитися, як в Україні відзначили Водохреще.

Пірнали в крижану воду як прості громадяни, так і зірки. А все тому, що цього дня віряни згадують хрещення Ісуса Христа у річці Йордан. Вважається, що на Водохреща вода в ополонці має такі ж чудотворні властивості, як і в річці Йордан.

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Водохреща на водоймах країни чергують майже 4000 рятувальників.

Інформатор Дніпро повідомляли, що біля храму на Січеславській Набережній почали занурюватися в ополонку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.