Головна
Бізнес
15:52, 19 Серпня
Информатор UA

Интро

Українські бізнесмени зможуть виїжджати за кордон. Відповідне рішення набуде чинності 1 вересня. Про це в ефірі телемарафону повідомила міністерка економіки України Юлія Свириденко, передає Інформатор.  "З 1 вересня бізнес, який сплачує офіційно заробітну плату, який не має заборгованостей по податках та зборах перед бюджетом, у якого середня зарплата – не менше 20 тисяч гривень, 10% штатної чисельності, але не більше 10 людей матиме змогу виїжджати", - заявила Свириденко. Термін, на який можна буде виїхати, – 7 днів за заявкою роботодавця, інформація відображатиметься на порталі "Дія". Свириденко зауважила, що це – важливий крок. Він – необхідний для бізнесу, аби була змога: брати участь у міжнародних заходах; підписувати ділові контракти; розвивати бізнес. Нагадаємо, в Україні хочуть дозволити студентам виїжджати за кордон. Крім того, з 1 липня в Україні почав діяти візовий режим з росіянами. Також Інформатор писав, чи можна виїхати за кордон, якщо паспорт недійсний. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

З 1 вересня українські бізнесмени зможуть виїжджати за кордон: на який термін

Читать на русском

Відповідне рішення уряд ухвалив сьогодні, 19 серпня

Читать на русском
З 1 вересня українські бізнесмени зможуть виїжджати за кордон: на який термін

Відповідне рішення уряд ухвалив сьогодні, 19 серпня

Українські бізнесмени зможуть виїжджати за кордон. Відповідне рішення набуде чинності 1 вересня.

Про це в ефірі телемарафону повідомила міністерка економіки України Юлія Свириденко, передає Інформатор

"З 1 вересня бізнес, який сплачує офіційно заробітну плату, який не має заборгованостей по податках та зборах перед бюджетом, у якого середня зарплата – не менше 20 тисяч гривень, 10% штатної чисельності, але не більше 10 людей матиме змогу виїжджати", - заявила Свириденко.

Термін, на який можна буде виїхати, – 7 днів за заявкою роботодавця, інформація відображатиметься на порталі "Дія". Свириденко зауважила, що це – важливий крок. Він – необхідний для бізнесу, аби була змога:

  • брати участь у міжнародних заходах;
  • підписувати ділові контракти;
  • розвивати бізнес.

Нагадаємо, в Україні хочуть дозволити студентам виїжджати за кордон. Крім того, з 1 липня в Україні почав діяти візовий режим з росіянами.

Також Інформатор писав, чи можна виїхати за кордон, якщо паспорт недійсний.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.