“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
Представляємо план швидкого генерального прибирання
Генеральне прибирання — важлива частина підтримання чистоти у домі. Але також це не найприємніше заняття, яке ще й забирає купу часу та сил. До такої події варто підходити правильно та організовано, тоді вдасться витратити набагато менше часу.
Інформатор розповідає, як підготуватися до генерального прибирання та швидко все зробити.
Перед генеральним прибиранням необхідно підготувати всі поверхні у будинку – вони мають бути порожніми. Потім варто позбутися сміття та непотрібних речей. Почати ревізію можна з сортування речей, розібрати всі шафи та полиці, позбутися мотлоху. Збирати сміття краще в об'ємні мішки для сміття. Потім можна розібрати одяг за сезоном.
Для економії часу прибирання краще почати зі спальні, а закінчити у санвузлі та передпокої.
Щоб довго не відтирати поверхні (плита, унітаз, ванна, кахель, раковина), краще нанести на них заздалегідь миючий засіб і почекати. В середньому достатньо потримати його 15-20 хвилин на будь-якій поверхні. Після відмити всі замочені поверхні.
На цьому етапі прибирання потрібно приділяти велику увагу важкодоступним місцям - шафи, люстри, полиці, дальні куточки та інші місця. Спочатку використовуйте вологу ганчірку, а потім протирайте сухою. Якщо прибирати таким способом, то пил менше осідатиме.
Обробити поверхню дзеркал і вікон можна спеціальним засобом і стерти його сухою ганчіркою рухами вгору-вниз. Куточки всередині рами можна вимити за допомогою засобу для миття посуду. Мити вікна та дзеркала краще не поспішаючи, щоб не подряпати і не залишити патьоки.
Після вікон переходимо до м'яких меблів. Від простих забруднень допоможуть позбавитись засоби для чищення килимів або для меблів, по оббивці можна пройтися пилососом. Якщо є надто складні плями, то меблі краще віддати у хімчистку, щоб не зробити гірше.
Перед тим як почати мити підлогу, необхідно пропилососити та підняти всі килими. Також ще раз переконайтеся, що все в будинку вже сяє. Не варто лити у відро з водою дуже багато засобу для підлоги, щоб не довелося мити вдруге. Біля плінтусів варто вимивати ретельніше за допомогою м'якої губки.
Проводити повноцінне генеральне прибирання необхідно раз на три місяці, тобто максимум раз на сезон. Також важливо проводити її не менше двох разів на рік. Адже у пилу та бруді багато шкідливих мікроорганізмів, які негативно впливають на здоров'я. Генеральне прибирання допомагає усунути шкідливі мікроорганізми та зберегти здоровий мікроклімат у будинку.
Нагадаємо, як правильно організувати простір у шафі: прості лайфхаки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.