RU
Головна
Україна
Події
13:37, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

Як відомо, в Україні 14 жовтня відзначають День захисників і захисниць України. По всій країні проходять святкові заходи, і в Дніпрі пройшов марш Захисників і Захисниць. Інформатор Україна з посиланням на Інформатор Дніпро розповість, як пройшов захід у місті, який став у 2014 році форпостом нашої країни. Початковою точкою маршу стала площа біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Тут зібралися представники різних військових підрозділів, ветерани і ветеранки, волонтери та волонтерки, родичі загиблих бійців і просто жителі міста, які пам'ятають нескінченні колони швидких із пораненими бійцями. На Алеї Героїв учасники заходу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти, а після почався сам марш. О 11:00 колона висунулася від Алеї Героїв, далі кілька сотень присутніх попрямували вулицею Андрія Фабра і проспектом Дмитра Яворницького. Фінальною крапкою маршу стала Соборна площа, де знаходиться музей Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО. Біля музею до 16:00 проходитимуть святкові заходи і виступатиме військовий оркестр. Раніше ми повідомляли, що генконсульство РФ в Харкові привітало українців і опублікувало список російських спецагентів. Також до вашої уваги інтерв'ю з захисницею Марією Берлінською, яка вчила армію літати і заснувала Жіночий ветеранський рух в Україні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Фото, відео: Андрій Шушпан, Сергій Скрипнік

Як пройшов марш Захисників і Захисниць у Дніпрі

Читать на русском
Як пройшов марш Захисників і Захисниць у Дніпрі

На марші зібралося кілька сотень людей

Як відомо, в Україні 14 жовтня відзначають День захисників і захисниць України. По всій країні проходять святкові заходи, і в Дніпрі пройшов марш Захисників і Захисниць.

Інформатор Україна з посиланням на Інформатор Дніпро розповість, як пройшов захід у місті, який став у 2014 році форпостом нашої країни.

Початковою точкою маршу стала площа біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Тут зібралися представники різних військових підрозділів, ветерани і ветеранки, волонтери та волонтерки, родичі загиблих бійців і просто жителі міста, які пам'ятають нескінченні колони швидких із пораненими бійцями. На Алеї Героїв учасники заходу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти, а після почався сам марш.

О 11:00 колона висунулася від Алеї Героїв, далі кілька сотень присутніх попрямували вулицею Андрія Фабра і проспектом Дмитра Яворницького. Фінальною крапкою маршу стала Соборна площа, де знаходиться музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО». Біля музею до 16:00 проходитимуть святкові заходи і виступатиме військовий оркестр.

 

Раніше ми повідомляли, що генконсульство РФ в Харкові привітало українців і опублікувало список російських спецагентів. Також до вашої уваги інтерв'ю з захисницею Марією Берлінською, яка вчила армію літати і заснувала Жіночий ветеранський рух в Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Фото, відео: Андрій Шушпан, Сергій Скрипнік

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.