«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
У відео оживає метафора кохання поза межами логіки — дівчина-вампір і хлопець-ворон стають союзниками в світі, де інші бояться бути собою. Вони не ховають своїх відмінностей — навпаки, саме через них стають сильнішими.
Розповідаємо про найчастіші помилки у виборі пріоритетів
Чи варто писати про прості речі в блозі? Мені здається, що така інформація – це азбука. Виявляється, що не всі знають. Пріоритет розподілу уваги:
Тривожні, втомлені, жертовні батьки, без любові й ласки отриманої від партнера, не можуть дати дитині увагу й турботу в належній мірі. Ми даємо оточуючим те, що в нас самих у надлишку. Дати любов, яку ви самі не отримуєте, вкрай складно. Така позиція викликає в дитини почуття провини, що ви їй віддали все. Почуття обов'язку, повернути. Або відчуття, що їй всі щось повинні і все має з'являтися після клацання пальців.
4 місце — Або друзі. Постійні коханці, бізнес-партнери, якщо є. Або батьки. Якщо у вас дружні, підтримуючі відносини з батьками, то вони займають 4 місце. Часта помилка – поставити відносини з батьками вище, ніж із партнером. У такому розподілі партнерські відносини дистантні і руйнуються. Якщо ваші відносини з батьками такі, що Австралія здається найбільш підходящим місцем для життя, то 4 місце займають друзі.
6 місце — близькі знайомі, приятелі, товариші по службі, періодичні або випадкові коханці.
7 місце — умовно знайомі.
8 місце — загальний соціальний простір.
Можна придивитися де і які порушення ти робиш, перерозподілити увагу й поспостерігати як буде змінюватися і твоє самопочуття й поле навколо.
Це матеріал рубрики «Блог». Позиція редакції може не збігатися з думкою автора колонки.