Як правильно купатися на Хрещення: поради рятувальників

Читать на русском

Рятувальники просять українців купатися лише в офіційних місцях

Читать на русском
Як правильно купатися на Хрещення: поради рятувальників

Рятувальники просять українців купатися лише в офіційних місцях

У середу, 19 січня, православні святкують Хрещення. Цього дня прийнято занурюватися у крижану воду для того, щоб змити усі гріхи та зміцнити здоров'я. Але зануритися в крижану воду на морозі – випробування не з легких для будь-якого організму, тим більше, якщо робити це різко.

Як робити це правильно, щоб не спровокувати судоми, – Інформатор зібрав поради. 

Рятувальники рекомендують купатися на Хрещення, тільки в офіційно відведених для цього місцях, де чергуватимуть їхні катери. 

 

Перед тим, як занурюватися - обов'язково зробіть зарядку. Тіло має бути розігрітим, оскільки температура води значно нижча за його температуру. 

Безпечний час для перебування у воді – 3-5 секунд. Краще занурюватись у кілька підходів, а не плавати весь цей час. Не запливайте на глибину, залишайтеся стояти, спираючись ногами на дно. 

Вийшовши на берег, зніміть одразу мокрий одяг та розітріть тіло рушником. Швидко надягніть теплі та сухі речі. Випийте принесений теплий напій з термоса - це допоможе зігрітися після крижаної води.

Нагадаємо, Інформатор вже розповідав, як правильно купатися на Хрещення, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю та не захворіти. 

 

 

Крім того, ми писали чи можна "змити гріхи", купаючись у ополонці на Водохреща. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.