“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Крім того, в адміністрації розповіли про роботу інших пріоритетних об’єктів у столиці
У Київській міській державній адміністрації розповіли, яка працюватиме столичне метро у разі нових масованих атак російських окупантів на критичну інфраструктуру України. Там заявили, що змін не передбачається.
Про це повідомили представники КМДА розповіли в ефірі телеканалу “Київ”. Столичні чиновники зазначили, що змін у роботі метрополітену у випадку енергетичного колапсу не заплановано. Тому підземка, ймовірно, працювати у штатному режимі.
Крім того, є й інші пріоритетні об’єкти у Києві, які опалюватимуть наперед. Серед них – заклади охорони здоров’я.
Взимку російські окупанти знову будуть атакувати енергетичну систему України. Проте росія вже не має такої кількості високоточних та далекобійних ракет, як раніше. В Повітряних силах України пояснили, як в такому випадку окупанти будуть атакувати наші міста з настанням холодів. Про це розповів речник Повітряних сил ЗС України Юрій Ігнат в інтерв'ю виданню "Телеграф".
Він переконаний, що попри недостатню кількість ракет для масованих атак, окупанти все одно будуть завдавати удари по нашій енергетичній системі. За його словами, російські загарбники будуть робити "ставки" на дрони-камікадзе. Це теж доволі небезпечна зброя, адже якщо вони влучають у підстанцію – стається пожежа
Також президент України говорив про те, що взимку 2023-2024 років варто чекати на нові удари російських окупантів по нашій енергосистемі. За словами Володимира Зеленського, влада обговорює з громадами підготовку всіх можливих сценаріїв.
"Одеса і наші південні регіони. Харків. Регіони заходу нашої держави. Прикордонні північні області. Дуже важливо, щоб місцева влада по всій країні саме зараз влітку і у вересні була максимально активною в усьому, що треба зробити до холодних місяців року", – підкреслив Володимир Зеленський.
За словами представників Укренерго, з осені 2022 року російські окупанти застосували проти енергетичної системи України більш як 1200 ударних дронів та ракет різного типу. Близько 43% магістральних мереж у результаті цього було пошкоджено.
"За оцінкою Світового банку й ПРООН масштаби руйнувань, завданих українській енергосистемі виняткові: лише першочергові потреби на відновлення та захист високовольтної мережі "Укренерго" цьогоріч складають майже 1 млрд доларів", – кажуть в Укренерго.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, як Україна готується до ймовірних зимових атак окупантів по енергетичній системі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.