"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Мешканці шукають банківський механізм розв'язання проблеми
Захоплюючи місто і інсценуючи нормальне цивільне життя, окупанти запроваджують обіг російської валюти. Вони платять зарплатню і вимагають від продавців ставити ціни лише в рублях. Але не враховують, що в місті залишається багато людей, у яких відкриті кредити в українських банках. Чи є дієвий механізм закрити борг в окупації?
З таким питанням звернувся клієнт Monobank на сайті “Мінфін”. Він стверджує, що ніколи не мав проблем зі сплатою кредиту. Але під час окупації його зарплатня нараховується в рублях. Їх банк не приймає, терміналів у місті немає. Клієнт просив надати йому кредитні канікули, але банк ігнорує пропозицію і продовжує нараховувати борг – принаймні, так написав користувач.
Інші користувачі, коментуючи допис, відзначають, що в Мелітополі є пункти обміну валюти. Вони підозрюють, що чоловік просто не хоче віддавати борг. І пропонують різні шляхи розв'язання проблеми:
“У Мелітополі вже давно налагоджено шляхи обміну, всілякі обмінники, які за свій відсоток переводять рублі в гривню за курсом і переводять ці гривні на будь-який рахунок або картку в Україні”, – йдеться в одному з коментарів. Клієнт відреагував на це і написав, що його не цікавлять нелегальні способи оплати, а банківський механізм для врегулювання ситуації.
Акаунт від імені Monobank написав, що дуже співпереживає, і ситуація в окупованих регіонах дійсно дуже складна. Але для того, щоб погасити кредитну історію, потрібно внести мінімальний платіж. Запропонував клієнту, щоб йому допомогли близькі чи знайомі з внеском коштів.
Під час дії кредиту клієнт має сплачувати щомісячний мінімальний платіж. Його розмір зазначений в мобільному додатку. В іншому випадку доведеться сплатити штраф згідно з Тарифами. Причому банк розглядає будь-який платіж як визнання штрафу, якщо він вищий за розмір цієї суми. Якщо за договором банк переглянув вимогу щодо сплати щомісячного мінімального платежу за попередній місяць без зменшення заборгованості, він може списати кошти з будь-якої додаткової картки клієнта.
Раніше ми писали про те, що треба робити, щоб ПриватБанк не заблокував картку. Також читайте про бонус від Monobank для тих, хто трусив "ялинку" допомоги ЗСУ в новорічну ніч.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.