«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Після покупки матраца хочеться, щоб він слугував довше. Для цього вигадали спеціальний чохол – наматрацник. Він не тільки може подовжити «життя» матрацу, а й допоможе з лікуванням спини або полегшить життя родинам з маленькими дітьми.
Коли діти виростають, то приходить час міняти ліжко, а з ним й матрац. Але хотілося, щоб вони послугували якомога довше. Тому стало питання – що потрібно зробити, аби не витрачати зайвих коштів. Відповідь є: вам необхідні наматрацники.
Виявилося, що для кожного віку існують свої методи захисту матраца. Коли дитина маленька, то їй потрібен водонепроникний захист, коли стає старше – захист від поту та бруду. Якщо є проблеми з хребтом, то спати краще на ортопедичній устілці.
Але про все по черзі.
Існує декілька видів наматрацників, які можуть не тільки подовжити «життя» матрацу, але й допомогти покращити здоров’я:
Наматрацник підбирають під розмір матраца, щоб він щільно прилягав та забезпечував комфорт під час сну.
Нагадаємо стандартні розміри, щоб було легше орієнтуватися під час покупки:
Алергікам підійдуть вироби з тканин, які мають антибактеріальні, гіпоалергенні властивості. Тому перед покупкою звернуть увагу на матеріал, з якого зроблений наматрацник:
Для кожної пори року можна обрати свій наматрацник, який можна легко почистити та скласти у шухляду до наступного сезону.