«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Ми ділимося порадами, як позбутися від наслідків святкування
Веселі свята іноді можуть закінчуватися невеселими наслідками. Тому Інформатор підготував для читачів добірку методик, як впоратися з поганим самопочуттям 1 січня, якщо їжі і алкоголю на новорічному столі було занадто багато.
Порада № 1
Випийте велику кількість лужної води, такої як «Миргородська» і «Боржомі». Ця вода містить сіль, що допоможе відновити організму водний баланс.
Порада № 2
Пийте свіжовичавлені фруктові соки, компоти та бульйони. Вони допомагають впоратися із зневодненням і виводять токсини. Також ці напої насичують тіло вітамінами, що дозволяє впорається зі втомою і пригніченістю.
Порада № 3
Більше спіть. Тому як середня дія алкогольного сп'яніння займає 24 години, організму потрібно багато сил, щоб боротися з цією напастю. Також, уві сні цей процес пройде за меншого стресу, ніж за бодрствування, тому як часто після свята у людини настає адреналінова туга - сором за те, що він зробив в нетверезому стані.
Порада № 4
Прийміть сорбенти. Вони дозволяють висмоктати та нейтралізувати токсини, які потрапили до печінку і кишечнику. Найефективнішми з таких засобів є - активоване вугілля (1 таблетка на кожні 5 кг ваги, тобто дорослій людині потрібно ціла пачка), «Ентеросгель» і «Фосфалюгель».
Порада № 1
Не влаштовуйте «голодування». Це сприяє стресу для організму, а також розладу травлення і головного болю. Правильніше буде провести наступний день після застілля споживаючи низькокалорійну їжу - таку, як супи і легкі салати без майонезу.
Порада № 2
Виключіть алкоголь. Якщо після Нового року шлунку стало погано, то відмовтеся від повторного святкування 1 січня, тому як алкоголь - дуже калорійний продукт. Зайва випивка створить ще більше навантаження.
Порада № 3
Заваріть трав'яний або зелений чай - але не більше 150 мл, щоб не розтягнути шлунок ще сильніше. Виключіть, до речі, додавання цукру і меду. Ідеальним буде додавання імбиру - він прискорить процес травлення.
Порада № 4
Прийміть таблетки, які прискорюють процес розщеплення жирів, вуглеводів і білків. До них відносяться «Панкреатин», «Мізім» і «Фестал». Однак постійно пити ці препарати не можна, тому як в майбутньому проблеми з травленням стануть постійними.
Нагадаємо, раніше ми публікували ТОП-5 ідей для святкової вечірки.
Крім того, ми ділилися ідеями незвичайних подарунків на Новий рік .