«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
Ця пісня та музичне відео для тих, хто стоїть на межі. Хто боїться зробити крок уперед. Хто вагається: мовчати чи говорити; залишитися чи почати з нуля. Ця пісня — про те, що навіть коли страшно, треба тиснути на “газ”. Бо життя — занадто крихке, щоб зупинятися.
Українці, які залишили заявку та пройшли верифікацію, мають більше шансів бути обраними благодійником
Платформа єДопомога створена, аби допомогти українцям, які опинилися у скрутному становищі через російську агресію. На платформі можна не лише отримати допомогу від міжнародних організацій, а й залишити заявку, яку може виконати інший українець. Як отримати допомогу через єДопомогу?
Благодійник заходить на платформу, реєструється в особистому кабінеті, обирає область та місто, де може допомогти, а також обирає заявку, яку може виконати. Після чого, як правило, рушає в магазин, а потім передає пакунок тому, хто залишав заявку.
Водночас у Міністерстві соціальної політики повідомили, що тепер українці, які потребують підтримки, можуть підвищити свої шанси на отримання допомоги від благодійників.
У Міністерстві зазначають, що тепер на платформі єДопомога благодійники на свій розсуд обирають, кому допомогти, та мають бути впевненими, що підтримують дійсно тих людей, які залишились у скрутному становищі.
«Відтепер на платформі єДопомога особа, яка постраждала від російської агресії та хоче залишити заявку, має можливість пройти верифікацію та підтвердити свою особистість за допомогою ID.GOV.UA», – йдеться у повідомленні.
Українці, які залишили заявку та пройшли верифікацію, мають більше шансів бути обраними благодійником.
Отже, аби підвищити шанси на отримання допомоги від благодійників на платформі єДопомога, необхідно:
Готово! Ви у системі. Тепер вам треба лише залишити заявку на допомогу та чекати на благодійника. Тим українцям, які вже зареєстровані на платформі єДопомога, необхідно:
4. Підтвердити свою особу за допомогою електронного підпису, Дія.Підпис чи ID-банкінгу.
Ще є інший варіант:
Раніше ми повідомляли, що у місті Кошице на сході Словаччини розпочала роботу база з ремонту військової техніки для Збройних сил України. Пошкоджену чи зношену техніку, зокрема гаубиці, ремонтує німецька танкобудівна компанія KMW. Співпраця реалізована на основі угоди урядів Німеччини та Словаччини.
Тетяна Самойлова