Головна
Україна
Події
07:45, 28 Лютого
Информатор UA

Интро

Зміна місця проживання під час воєнного стану не завадить одержанню пенсії. В уряді роз'яснили порядок продовження виплат у разі зміни місця проживання. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Кабмін. "Для людей, які в період військових дій змінили своє місце проживання на території України та отримували соціальні виплати через "Укрпошту", уряд передбачив особливий порядок продовження цих виплат за новим місцем проживання", - йдеться у повідомленні. Для цього за місцем свого перебування необхідно звернутися та повідомити про зміну місця проживання особисто або  телефоном: пенсіонерам – до органів Пенсійного фонду України; одержувачам грошової допомоги - до органів соціального захисту населення. Виплата пенсії та грошової допомоги здійснюватиметься через відділення "Ощадбанку" як грошовий переказ без відкриття рахунку. Для отримання коштів у відділенні банку необхідно надати паспорт та ідентифікаційний код (РНОКПП). Нагадаємо, в Україні запровадили військовий стан. Крім того, Україна виплатить заборгованість із пенсій для переселенців. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.   

Як отримати пенсію під час зміни проживання під час воєнного стану

Читать на русском

Уряд передбачив особливий порядок продовження цих виплат за новим місцем проживання

Читать на русском
Як отримати пенсію під час зміни проживання під час воєнного стану

Уряд передбачив особливий порядок продовження цих виплат за новим місцем проживання

Зміна місця проживання під час воєнного стану не завадить одержанню пенсії. В уряді роз'яснили порядок продовження виплат у разі зміни місця проживання.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Кабмін.

"Для людей, які в період військових дій змінили своє місце проживання на території України та отримували соціальні виплати через "Укрпошту", уряд передбачив особливий порядок продовження цих виплат за новим місцем проживання", - йдеться у повідомленні.

Для цього за місцем свого перебування необхідно звернутися та повідомити про зміну місця проживання особисто або  телефоном:

  • пенсіонерам – до органів Пенсійного фонду України;
  • одержувачам грошової допомоги - до органів соціального захисту населення.

Виплата пенсії та грошової допомоги здійснюватиметься через відділення "Ощадбанку" як грошовий переказ без відкриття рахунку. Для отримання коштів у відділенні банку необхідно надати паспорт та ідентифікаційний код (РНОКПП).

Нагадаємо, в Україні запровадили військовий стан. Крім того, Україна виплатить заборгованість із пенсій для переселенців.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.