Головна
Україна
Події
07:50, 15 Червня
Информатор UA

Интро

Пенсіонери, які живуть на окупованих територіях, можуть скористатись спеціальним механізмом через застосунок "Дія". Таким чином приїздити на підконтрольну територію України не обовязково. Про це повідомляє Інформатор зпосиланням наурядовий портал. Віддалена ідентифікація для отримання пенсійних виплат через Дія.Підпис Цю опцію розробили для пенсіонерів, які проживали та проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) до повномасштабного вторгнення рф. Для отримання пенсій та соціальних виплат вони повинні були приїжджати на підконтрольну уряду України територію. Після закриття майже всіх КПВВ це стало неможливим. Тому Кабмін удосконалив механізм виплати пенсій та грошової допомоги громадянам України через додаткову можливість проходження ідентифікації для всіх одержувачів віддалено. Далі за допомогою віддаленої ідентифікації можна авторизуватисяв особистому кабінеті порталу Пенсійного фонду України. Така можливість прирівнюється до фізичної ідентифікації одержувача. Як отримати Дія.Підпис електронний підпис, який ви можете використовувати для підписання документів у застосунку "Дія" та онлайн.Для отримання необхідна ID-картка або біометричний закордонний паспорт у застосунку "Дія". Створюється такий підпис безоплатно, а термін його дії один рік. Авторизуйтесь у застосунку . Перейдіть до . Натисніть . Підтвердьте особу через перевірку за фото, NFC або BankID. Придумайте 5-значний код для . Після цього ви можете підписувати документи в та онлайн. Крім того,перелік цифрових послуг, які переселенці зможуть оформити через "Дію", розшириться. Зокрема, у застосунку зявиться можливість оформити допомогу для ВПО (внутрішньо переміщені особи), змінити адресу реєстрації ВПО та інші. Зараз ці опції в процесі розробки. Нагадаємо, вУкраїні виникли проблеми з виплатою пенсій. Крім того, взмінили умови надання пенсійщодо втрати годувальника. Такожписав, якотримати пенсію під час зміни місця проживанняпід час воєнного стану. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Як отримати пенсію на окупованих територіях

Читать на русском

Мінреінтеграції опублікувало інструкцію

Читать на русском
Як отримати пенсію на окупованих територіях

Мінреінтеграції опублікувало інструкцію

Пенсіонери, які живуть на окупованих територіях, можуть скористатись спеціальним механізмом через застосунок "Дія". Таким чином приїздити на підконтрольну територію України не обов’язково.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на урядовий портал.

Віддалена ідентифікація для отримання пенсійних виплат через Дія.Підпис

Цю опцію розробили для пенсіонерів, які проживали та проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) до повномасштабного вторгнення рф. Для отримання пенсій та соціальних виплат вони повинні були приїжджати на підконтрольну уряду України територію. Після закриття майже всіх КПВВ це стало неможливим. Тому Кабмін удосконалив механізм виплати пенсій та грошової допомоги громадянам України через додаткову можливість проходження ідентифікації для всіх одержувачів – віддалено.

Далі за допомогою віддаленої ідентифікації можна авторизуватися в особистому кабінеті порталу Пенсійного фонду України. Така можливість прирівнюється до фізичної ідентифікації одержувача.

Як отримати «Дія.Підпис»

Дія.Підпис – електронний підпис, який ви можете використовувати для підписання документів у застосунку "Дія" та онлайн. Для отримання «Дія.Підпису» необхідна ID-картка або біометричний закордонний паспорт у застосунку "Дія". Створюється такий підпис безоплатно, а термін його дії — один рік.

  • Авторизуйтесь у застосунку «Дія».
  • Перейдіть до «Меню» — «Дія.Підпис».
  • Натисніть «Створити».
  • Підтвердьте особу через перевірку за фото, NFC або BankID.
  • Придумайте 5-значний код для «Дія.Підпису».
  • Після цього ви можете підписувати документи в «Дії» та онлайн.

Крім того, перелік цифрових послуг, які переселенці зможуть оформити через "Дію", розшириться. Зокрема, у застосунку з’явиться можливість оформити допомогу для ВПО (внутрішньо переміщені особи), змінити адресу реєстрації ВПО та інші. Зараз ці опції в процесі розробки.

Нагадаємо, в Україні виникли проблеми з виплатою пенсій. Крім того, в Україні змінили умови надання пенсій щодо втрати годувальника.

Також Інформатор писав, як отримати пенсію під час зміни місця проживання під час воєнного стану.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.