Війна закінчиться у 2025 році. Або її можна буде завершити мирними переговорами, або одна з воюючих сторін буде знищена
У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
Досконале поєднання – це історія справжнього кохання, яке гармонійно переплітає серця двох людей у нерозривний союз. Ця пісня створена для тих, хто цінує теплоту стосунків і силу єдності.
Підроблений COVID-сертифікат не врятує життя
В Україні останнім часом зросла кількість підроблених COVID-сертифікатів, щодня фіксують кілька випадків викриття таких документів. У Міністерстві охорони здоров'я розповіли, як отримати COVID-щеплення, якщо вже купили фейковий сертифікат про вакцинацію.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на «ТСН».
Є випадки, коли придбавши підроблений сертифікат, людина схаменулася та хоче вакцинуватися проти коронавірусу насправді, але його дані вже є в системі. У такому випадку потрібно звернутися до пункту вакцинації та отримати справжню вакцину.
«Треба буде розповісти, що ви його купили, відповідно буде викликано Національну поліцію, зберуть докази, але людина отримує захист, а це найцінніше», – заявив Кузин, головний санітарний лікар.
Він зазначив, що підроблений COVID-сертифікат не врятує життя, але це може зробити вакцина.
Нагадаємо, єдиним способом подолати світову пандемію COVID-19 є вакцинація. Наразі в Україні доступні три вакцини – AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty компанії Pfizer. Інформатор вирішив розповісти, у чому різниця між ними та як працюють вакцини.
Також раніше ми розповідали про найпопулярніші міфи про вакцинацію проти COVID-19 із соцмереж. .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .