RU
Головна
COVID-19
15:03, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

В Україні останнім часом зросла кількість підроблених COVID-сертифікатів, щодня фіксують кілька випадків викриття таких документів. У Міністерстві охорони здоров'я розповіли, як отримати COVID-щеплення, якщо вже купили фейковий сертифікат про вакцинацію. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на . Є випадки, коли придбавши підроблений сертифікат, людина схаменулася та хоче вакцинуватися проти коронавірусу насправді, але його дані вже є в системі. У такому випадку потрібно звернутися до пункту вакцинації та отримати справжню вакцину. Треба буде розповісти, що ви його купили, відповідно буде викликано Національну поліцію, зберуть докази, але людина отримує захист, а це найцінніше, заявив Кузин, головний санітарний лікар. Він зазначив, що підроблений COVID-сертифікат не врятує життя, але це може зробити вакцина. Нагадаємо, єдиним способом подолати світову пандемію COVID-19 є вакцинація. Наразі в Україні доступні три вакцини AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty компанії Pfizer. Інформатор вирішив розповісти, у чому різниця між ними та як працюють вакцини. Також раніше ми розповідали про найпопулярніші міфи про вакцинацію проти COVID-19 із соцмереж. . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Як отримати COVID-щеплення, якщо вже купили фейковий сертифікат про вакцинацію – пояснення МОЗ

Читать на русском
Як отримати COVID-щеплення, якщо вже купили фейковий сертифікат про вакцинацію – пояснення МОЗ

Підроблений COVID-сертифікат не врятує життя

В Україні останнім часом зросла кількість підроблених COVID-сертифікатів, щодня фіксують кілька випадків викриття таких документів. У Міністерстві охорони здоров'я розповіли, як отримати COVID-щеплення, якщо вже купили фейковий сертифікат про вакцинацію.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на «ТСН».

Є випадки, коли придбавши підроблений сертифікат, людина схаменулася та хоче вакцинуватися проти коронавірусу насправді, але його дані вже є в системі. У такому випадку потрібно звернутися до пункту вакцинації та отримати справжню вакцину.

«Треба буде розповісти, що ви його купили, відповідно буде викликано Національну поліцію, зберуть докази, але людина отримує захист, а це найцінніше», – заявив Кузин, головний санітарний лікар.

Він зазначив, що підроблений COVID-сертифікат не врятує життя, але це може зробити вакцина.

Нагадаємо, єдиним способом подолати світову пандемію COVID-19 є вакцинація. Наразі в Україні доступні три вакцини – AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty компанії Pfizer. Інформатор вирішив розповісти, у чому різниця між ними та як працюють вакцини.

Також раніше ми розповідали про найпопулярніші міфи про вакцинацію проти COVID-19 із соцмереж. .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.