“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Підроблений COVID-сертифікат не врятує життя
В Україні останнім часом зросла кількість підроблених COVID-сертифікатів, щодня фіксують кілька випадків викриття таких документів. У Міністерстві охорони здоров'я розповіли, як отримати COVID-щеплення, якщо вже купили фейковий сертифікат про вакцинацію.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на «ТСН».
Є випадки, коли придбавши підроблений сертифікат, людина схаменулася та хоче вакцинуватися проти коронавірусу насправді, але його дані вже є в системі. У такому випадку потрібно звернутися до пункту вакцинації та отримати справжню вакцину.
«Треба буде розповісти, що ви його купили, відповідно буде викликано Національну поліцію, зберуть докази, але людина отримує захист, а це найцінніше», – заявив Кузин, головний санітарний лікар.
Він зазначив, що підроблений COVID-сертифікат не врятує життя, але це може зробити вакцина.
Нагадаємо, єдиним способом подолати світову пандемію COVID-19 є вакцинація. Наразі в Україні доступні три вакцини – AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty компанії Pfizer. Інформатор вирішив розповісти, у чому різниця між ними та як працюють вакцини.
Також раніше ми розповідали про найпопулярніші міфи про вакцинацію проти COVID-19 із соцмереж. .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .