«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Гурт представив нову версію пісні "Разные", яка тепер звучить українською та в іншому аранжуванні. Увідео можна побачити кадри, зняті шанувальниками гурту.
Михайло Крапивко вважає, що найближчим часом очікувати здорожчання курятини та яєць не варто
Аудитор Михайло Крапивко зазначає, що ціни на овочі, яйця та курятину в Україні знижуються. Він пояснює це сезонними факторами та зазначає, що чекати на підвищення цін найближчим часом не варто.
“Зараз ціни на овочі в Україні стабілізувалися. Яйця та курятина мають тренд до здешевшання. За минулий тиждень ціна на яйця впала на 5 грн за десяток. Це також має пояснюється сезонним фактором. Влітку знижується ціна на корми, збільшується виробництво яєць, бо кури краще несуться. Думаю, на цьому тижні ми побачимо стабілізацію ціни. А далі можливо її подальше коливання як в сторону зниження. Я не думаю, що найближчим часом ціна на яйця та курятину зростатимуть”, - сказав Михайло Крапивко.
Як раніше повідомляв Інформатор, в середині літа знижуються ціни на овочі та фрукти. Якщо ви займаєтесь консервацією, самий час готуватися до зими. Економіст Олександр Охріменко вважає, що сьогодні - найкращий час робити запаси на зиму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.