"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Медики вважають, що в Україні місцева влада протидіє пандемії COVID-19 ефективніше, ніж центральна
Медичні працівники вважають, що в Україні місцева влада протидіє пандемії COVID-19 ефективніше, ніж центральна. А новий проєкт закону «Про самоврядування медичних професій в Україні» підтримують тільки 25,7% медиків.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на результати опитування дослідницької компанії «Active Group».
Ефективність роботи центральної влади щодо боротьби з пандемією (за п’ятибальною шкалою):
Ефективність роботи місцевої влади щодо боротьби із пандемією:
Таким чином, середня оцінка ефективності роботи центральної влади склала 2,55 бала, а місцевої влади – 2,82 бала.
Оцінюючи реформи медицини, респонденти найкраще ставились до первинної ланки медичної допомоги. Різниця між позитивними та негативними оцінками первинної ланки склала 22,4%.
Новий проєкт закону «Про самоврядування медичних професій в Україні»:
Такі результати пояснюється тим, що 47% медпрацівників, за їх словами, взагалі не обізнані щодо цього питання.
Також працівники медичної галузі оцінювали за п’ятибальною шкалою забезпеченість медичного закладу, в якому вони працюють, засобами захисту. Найменше медичні заклади забезпечені:
До слова, найкраще лікарні забезпечені дезінфекторами – 4,1 бала з п’яти. До того ж найкраще всіма засобами захисту забезпечені медичні заклади, які надають первинну медичну допомогу, а найгірше – ланка екстреної медичної допомоги.
Дослідження проводили з 13 по 18 січня 2021 року. Загалом опитали 4165 медичних працівників, похибка результатів не перевищує 1,5%.
Нагадаємо, майже половина (46%) українців не підтримували введений до 24 січня локдаун. А третина тих, хто підтримував локдаун, не вважав його ефективним.