“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Медики вважають, що в Україні місцева влада протидіє пандемії COVID-19 ефективніше, ніж центральна
Медичні працівники вважають, що в Україні місцева влада протидіє пандемії COVID-19 ефективніше, ніж центральна. А новий проєкт закону «Про самоврядування медичних професій в Україні» підтримують тільки 25,7% медиків.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на результати опитування дослідницької компанії «Active Group».
Ефективність роботи центральної влади щодо боротьби з пандемією (за п’ятибальною шкалою):
Ефективність роботи місцевої влади щодо боротьби із пандемією:
Таким чином, середня оцінка ефективності роботи центральної влади склала 2,55 бала, а місцевої влади – 2,82 бала.
Оцінюючи реформи медицини, респонденти найкраще ставились до первинної ланки медичної допомоги. Різниця між позитивними та негативними оцінками первинної ланки склала 22,4%.
Новий проєкт закону «Про самоврядування медичних професій в Україні»:
Такі результати пояснюється тим, що 47% медпрацівників, за їх словами, взагалі не обізнані щодо цього питання.
Також працівники медичної галузі оцінювали за п’ятибальною шкалою забезпеченість медичного закладу, в якому вони працюють, засобами захисту. Найменше медичні заклади забезпечені:
До слова, найкраще лікарні забезпечені дезінфекторами – 4,1 бала з п’яти. До того ж найкраще всіма засобами захисту забезпечені медичні заклади, які надають первинну медичну допомогу, а найгірше – ланка екстреної медичної допомоги.
Дослідження проводили з 13 по 18 січня 2021 року. Загалом опитали 4165 медичних працівників, похибка результатів не перевищує 1,5%.
Нагадаємо, майже половина (46%) українців не підтримували введений до 24 січня локдаун. А третина тих, хто підтримував локдаун, не вважав його ефективним.