Як другий сухар Трубіна допоміг Бенфіці взяти 3 очки

Український воротар вдруге в чемпіонаті Португалії відстояв на нуль

Бенфіка мінімільно здолала Ешторіл. Фото: Gettyimages.com
Трубін зробив 4 сейви в матчі. Фото: Gettyimages.com

Бенфіка в чемпіонаті Португалії перемогла Ешторіл. Анатолій Трубін, який знову вийшов на поле, відстояв "на нуль", як і в матчі проти Портімоненсе.

Всього українець зробив чотири сейви за матч. Але найскладнішими для українця виявилися два моменти. Спочатку він ціною незначного ушкодження випередив суперника і врятував від виходу сам на сам.

Попри пошкодження, Анатолій зміг продовжити гру і на 50-й хвилині потягнув удар зі штрафного. За рахунок правильного вибору позиції, Трубіну навіть не довелося стрибати за ним.

Також в активі українського воротаря 26 точних передач з 30. Все це статистичні портали оцінили достатньо високо - SofaScore поставила йому 7,5 балів, а WhoScored - 7,1. Зрештою, Анатолій зберіг ворота Бенфіки, а перемогу "орлам" приніс Антоніо Сілва, який забив на 90+3 хвилині матчу.

• Ешторіл - Бенфіка - 0:1 (0:0, 0:1)
    Гол: Сілва, 90+3.

Українці в топ-чемпіонатах

Крім Трубіна, в суботу в провідних чемпіонатах Європи зіграли і інші українці. В АПЛ відбулася дуель клубів Миколенка та Забарного, а Михайло Мудрик з'явився на полі за Челсі.

Михайло вийшов на заміну на 83-й хвилині, коли Челсі вже вирішив всі питання щодо перемоги над Бернлі (4:1). Українець, який в попередньому матчі отримав пошкодження, все ж встиг відновитися. Михайло провів на полі 15 хвилин, віддав 4 з 4 точних передач, а також програв одну верхову дуель та одну боротьбу за м'яч. Зрештою Whoscored оцінив Мудрика у 6,0 балів - рівно стільки видається гравцю, який вийшов на заміну.

Миколенко та Забарний провели на полі весь матч. Віталій допоміг Евертону обіграти Борнмут (3:0). На його рахунку 32 передачі (78% з яких були успішними), три успішних відбори, одне перехоплення, три виграних єдиноборства з п'яти та одна виграна дуель у повітрі з трьох. Портал Whoscored оцінив Миколенка у 7,1 бали.

Ілля, натомість, провів не найкращий матч. Він віддав 58 передач (81% точних), 3/5 виграних єдиноборств, 6/10 виграних повітряних дуелей. Але при цьому одна з його помилок привела до пропущеного голу. Зрештою портал Whoscored оцінив виступ Забарного у 5,3 бали.

Ще одним українцем, який зіграв у суботу, був Руслан Маліновський. Українець вийшов у старті Дженоа проти Мілана і провів на полі 68 хвилин. За цей час він зробив 34 паси (85% точних), двічі виграв боротьбу, одного разу відібрав м'яч, один раз сфолив та шість разів втратив м'яч.

Whoscored оцінив гру Маліновського у 6,4 бали - це середня оцінка для генуезців у цьому матчі. Сам матч закінчився мінімальною перемогою Мілана - на 87-й хвилині забив Перішич.