Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У країні вже допрацьовують модель накопичувальної пенсії
В Україні звичайну пенсію ніхто не збирається скасовувати, її доповнять накопичувальною. Це дозволить громадянам самостійно управляти своїми пенсійними накопиченнями.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики .
Накопичувальна пенсія - це щомісячна довічна виплата пенсійних накопичень, сформованих за рахунок страхових внесків роботодавців і доходу від їх інвестування.
Наразі, люди, які працюють, «скидаються» грошима, а держава їх виплачує у вигляді пенсії пенсіонерам. Сплачуючи соціальні внески,ті, що працюють, набувають страхового стажу, який впливає на розмір їх майбутньої пенсії, але у свою власність вони нічого не отримують.
Майбутня пенсія насправді буде залежати від того, скільки внесків будуть платити в подальшому інші люди. Парламент пропонує, щоб частина внесків одразу надходила на особистий рахунок в накопичувальному фонді. Людина буде розпорядником своїх пенсійних накопичень. Пенсійні накопичення можна передати у спадок або скористатися ними в критичних випадках, наприклад, для лікування.
З податків, сплачених людиною, пропонується направляти на накопичення 1-2% від зарплати.Додатково внески в розмірі 1-2% від зарплати будуть перенаправлятися людині з суми єдиного соціального внеску, які сплатив роботодавець.
Людині потрібно буде обрати собі фонд для накопичень. Для цього державний регулятор (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) відбере надійні накопичувальні пенсійні фонди і опублікує їх перелік. Для людей, які з початку роботи системи не визначаться з вибором, уряд створить фонд «за замовчуванням»,він буде працювати за однаковими правилами з іншими. З нього людина так само зможе перевести свої накопичення в будь-який момент в інший фонд, коли визначиться з вибором.
Для оформлення потрібно мати паспорт та ідентифікаційний номер платника податків.
Всі розрахунки зроблені за сьогоднішніми цінами, модель для людини, яка:
У цьому прикладі середня пенсія з накопичувальної системи за 15 років у людини складе 3 117 грн.Разом з солідарною пенсією людина буде отримувати 6 741 грн, що становитиме 45% від її зарплати.
Нагадаємо, в Україні хочуть зробити так, щоб пенсіонери отримували пенсії на банківські карти.Крім того, в Україні пенсії в цьому році підвищать ще три рази.
Також Інформатор розповідав, як дізнатися, яка у вас буде пенсія .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.