"Я його в першому бою розстріляю": окупант поскаржився на замполіта, який краде у солдатів – перехоплення ГУР

Читать на русском

Загарбник застерігає дружину від спілкування з підступним замполітом

Читать на русском
Окупанти
ГУР оприлюднили нове перехоплення розмови окупантів

Загарбник застерігає дружину від спілкування з підступним замполітом

Російський загарбник у розмові з дружиною розповів про свого замполіта й попросив її не спілкуватися з ним. За його словами, ця людина наживається на солдатах.

Про це йдеться у черговому перехопленні Головного управління розвідки МО України. Загарбник зазначив, що замполіт не оминає жодної нагоди, щоб нажитись на бійцях. Він нишпорить по їх посилках та вимінює на гроші цигарки, котрі їм же видають.

"Бекетов Олексій Віталійович – злісний під*рас. Я його в першому бою розстріляю. Це наш замполіт. Я його ненавиджу", – сказав окупант.

Ще росіянин додав, що "Бек" витяг з посилки у одного з окупантів пляшку самогонки.  А ще, він першим йде у відпустку і через це його теж потрібно ненавидіти. Дружина на це відповіла, що у неї до нього суто технічні питання, тому їй все одно на ці нюанси.

Що окупанти розповідають родичам про війну в Україні

Майже кожна розмова окупантів з родичами, це суцільне ниття на важку ситуацію на фронті, несправедливих керівників, погане оснащення та високі втрати. Так, у одній розмові йдеться, що росіяни під час одного штурму втратили 60 осіб. Інший говорить, що мертвих більше ніж поранених. Також мобілізований росіянин розповів товаришу, що він втомився виносити трупи

Російський військовий зателефонував матері, і поскаржився на командування, яке залишило солдатів на позиціях. За його словами, вони пішли пити алкоголь у село. Військовий рф, на імʼя Андрій попросив у батька вислати хоча б 5 тисяч рублів на їжу, оскільки командування їх не забезпечує. Ще один пожалівся на відсутність теплого одягу та навіть вогню, на якому можна розігріти їсти. 

Також багато окупантів не можуть отримати обіцяні виплати. Тож один з них пообіцяв діяти "по-наглому".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.