Мінус 60 окупантів за один штурм: ГУР перехопило розмову, у якій загарбники обговорюють втрати на війні в Україні

Читать на русском

Російський військовий жаліється дочці, що він також міг бути серед цих "200-х"

Читать на русском
Окупанти
Ворог зазнає великих втрат на полі бою

Російський військовий жаліється дочці, що він також міг бути серед цих "200-х"

Російські загарбники та їх родини все більше починають розуміти, що їм нема чого робити в Україні. Дочка одного з мобілізованих окупантів розповіла, що навіть готує звернення до президента РФ.

Вона зазначила, що у мережі з'явилася інформація про невдалий штурм, у якому загинуло понад 60 росіян. Батько відреагував на її слова досить спокійно і сказав, що міг бути серед них. Про це йдеться у новому перехопленні Головного управління служби розвідки України.

"Штурмовики невдало штурмували. Дуже багато загиблих. Дуже багато. Близько 60-ти 200-тих", – сказала дівчина.

Росіянка заперечила слова батька, сказавши, що його мобілізували примусово, тому він не має ходити на штурми. Ще вона зазначила, що готує звернення до путіна. Але вона стосується виплат та пільг, на які мають право мобілізовані.

Ще вона додала, що їх спільних знайомий записався до ПВК "Вагнер", щоб заробити грошей. Проте мешканка РФ не підтримує заробіток.

"Денис пішов у "Вагнер". Можливо це безглуздо, але багато людей вважає, що це місто, де можна заробити гроші. Ціною свого життя", – заявила дочка загарбника.

На що окупант відповів, що "комусь щастить, а комусь – ні".

 

Що окупанти розповідають родичам про війну в Україні

Здебільшого російські окупанти продовжують скаржитись своїм родичам на складну ситуацію на фронті та на відсутність належного забезпечення. Наприклад, один з них розповів, що у недавній вилазці важкі поранення отримали командири роти, взводу та відділення. Ще один загарбник сказав, що купа загиблих навіть серед тих, хто тільки нещодавно приїхав воювати. І є такі, що навіть п'яти хвилин не виживають.

Також російські військові розповідають про брак зброї, через що навіть бояться йти на передову. Ще один попросив батька вислати хоча б 5 тисяч рублів на їжу, оскільки командування їх не забезпечує. Все частіше окупанти говорять, що "їх відправили на забій".

Саме через це росіяни тікають з фронту. Причому дезертують з бойових позицій, як "вагнерівці", так і солдати регулярних військ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.    

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.