Головна
Світ
13:37, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) заявило, що перегляне статус канабісу у своєму списку заборонених речовин. Дослідження проведуть у 2022 році. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на France 24. Зайнятися цим питанням WADA змусив випадок з американською легкоатлеткою Ша'Каррі Річардсон. 21-річну спортсменку дискваліфікували після того, як вона здала позитивний тест на канабіс. Її усунули на місяць і вона не змогла взяти участь в Олімпіаді-2020. Після цього випадку багато колег-спортсменів і знаменитостей критикували правило, називаючи його застарілим і непотрібним. Зазначимо, Ша'Каррі Річардсон - американська легкоатлетка, яка змагається в бігу на 100 і 200 метрів. Нагадаємо, українського тренера довічно усунули від футболу через напад на арбітра. Крім того, українського легкоатлета Коваленка відсторонили від участі на Олімпійських іграх у Токіо. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

WADA перегляне заборону на вживання марихуани для спортсменів

Читать на русском

До кінця 2022 року вживання канабісу спортсменами буде заборонено

Читать на русском
WADA перегляне заборону на вживання марихуани для спортсменів

До кінця 2022 року вживання канабісу спортсменами буде заборонено

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) заявило, що перегляне статус канабісу у своєму списку заборонених речовин. Дослідження проведуть у 2022 році.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на France 24.

Зайнятися цим питанням WADA змусив випадок з американською легкоатлеткою Ша'Каррі Річардсон. 21-річну спортсменку дискваліфікували після того, як вона здала позитивний тест на канабіс. Її усунули на місяць і вона не змогла взяти участь в Олімпіаді-2020.

Після цього випадку багато колег-спортсменів і знаменитостей критикували правило, називаючи його застарілим і непотрібним.

Зазначимо, Ша'Каррі Річардсон - американська легкоатлетка, яка змагається в бігу на 100 і 200 метрів.

Нагадаємо, українського тренера довічно усунули від футболу через напад на арбітра. Крім того, українського легкоатлета Коваленка відсторонили від участі на Олімпійських іграх у Токіо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.