Головна
Україна
Політика
21:37, 12 Червня
Информатор UA

Интро

Російські окупанти прагнуть збільшити чисельність своїх військ в Україні. Така ситуація може зменшити «довгострокову здатність формувань відновлювати бойову міць». Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані британської розвідки.  «Росія продовжує прагнути створити більше бойових підрозділів для розгортання в Україні. В останні тижні, ймовірно, почалася підготовка до розгортання третього батальйону у деяких бойових порядках. Більшість бригад, як правило, задіюють в операціях максимум два зі трьох батальйонів», – йдеться в повідомленні розвідки.  Зокрема, треті батальйони в складі бригад часто не укомплектовані повністю. Через це рашистам, можливо, доведеться покладатися на новобранців або мобілізованих резервістів для розгортання цих підрозділів в Україні. «Одночасне розгортання всіх трьох батальйонів, ймовірно, зменшить довгострокову здатність формувань відновлювати бойову міць після операцій», – розповідають у розвідці. У Міноборони Британії також зазначили, що окупанти використовують свою перевагу у співвідношенні сил і артилерії для поступового захоплення Сєвєродонецька та територій навколо нього.  Нагадаємо, ЗСУ знищили 31 900 окупантів, 1 400 танків та 212 літаків ворога. Крім того, бої в Сєвєродонецьку продовжуються.  Також Інформатор писав, що через війну Україні загрожує скорочення врожаю на 40 %. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Окупанти хочуть збільшити кількість військ, але це може вплинути на здатність відновлювати міць - розвідка Британії

Читать на русском

Зокрема, треті батальйони в складі бригад часто не укомплектовані повністю

Читать на русском
Окупанти хочуть збільшити кількість військ, але це може вплинути на здатність відновлювати міць - розвідка Британії

Зокрема, треті батальйони в складі бригад часто не укомплектовані повністю

Російські окупанти прагнуть збільшити чисельність своїх військ в Україні. Така ситуація може зменшити «довгострокову здатність формувань відновлювати бойову міць».

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані британської розвідки. 

«Росія продовжує прагнути створити більше бойових підрозділів для розгортання в Україні. В останні тижні, ймовірно, почалася підготовка до розгортання третього батальйону у деяких бойових порядках. Більшість бригад, як правило, задіюють в операціях максимум два зі трьох батальйонів», – йдеться в повідомленні розвідки. 

Зокрема, треті батальйони в складі бригад часто не укомплектовані повністю. Через це рашистам, можливо, доведеться покладатися на новобранців або мобілізованих резервістів для розгортання цих підрозділів в Україні.

«Одночасне розгортання всіх трьох батальйонів, ймовірно, зменшить довгострокову здатність формувань відновлювати бойову міць після операцій», – розповідають у розвідці.

У Міноборони Британії також зазначили, що окупанти використовують свою перевагу у співвідношенні сил і артилерії для поступового захоплення Сєвєродонецька та територій навколо нього. 

Нагадаємо, ЗСУ знищили 31 900 окупантів, 1 400 танків та 212 літаків ворога. Крім того, бої в Сєвєродонецьку продовжуються

Також Інформатор писав, що через війну Україні загрожує скорочення врожаю на 40 %.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.