Втрата Гірассі та перша перемога цапів: 8-й тур Бундесліги

Баварія показала найкращий старт за сім років

Кельн переміг в дербі з Гладбахом. Фото: Gettyimages.com
Гірассі забив в черговому матчі поспіль, але травмувався. Фото: Gettyimages.com

Баварія набрала найбільше очок в Бундеслізі після восьми турів за сім років. Але все одно йде всього лише третьою в турнірній таблиці. Але і крім цього факту в минулому турі вистачало цікавостей.

Про все це і багато іншого в огляді чергового туру від Інформатора.

Боруссія Д - Вердер 1:0

Боруссія нарешті виглядала дуже пристойно - і попереду, і позаду. Але забила лише одного разу - переможний гол на рахунку Юліана Брандта. Причому зробив це півзахисник у ювілейному для себе матчі.

Юліан Брандт став третім наймолодшим гравцем в історії Бундесліги, хто зіграв 300 матчів. Молодшими за нього були лише Карл-Гайнц Корбель та Айке Іммель.

Зазначимо, що в цьому сезоні Брандт вже має 3+4 за системою гол+пас. В двох попередніх чемпіонатах у нього було 9+8.

• Боруссія Д - Вердер - 1:0 (0:0, 1:0)
    Гол: Брандт, 68.

Вольфсбург - Баєр 1:2

Вольфсбург під керівництвом Ніко Ковача здатен на сюрпризи як зі знаком "плюс", так і зі знаком "мінус". Але в будь-якому варіанті "вовки" так і не змогли відібрати очки у Баєра.

Фрімпонг та Грімальдо принесли команді Хаві Алонсо сьому перемогу у восьми матчах. Вольфсбург же зміг забити одного разу - зусиллями Лакруа.

• Вольфсбург - Баєр - 1:2 (1:1, 0:1)
    Голи: Лакруа, 41 - Фрімпонг, 13; Грімальдо, 62.

Дармштадт - Лейпциг 1:3

Опенда забив вже на першій хвилині, створивши комфортні умови для "биків". Якусь інтригу господарі створили лише на 32-й хвилині, коли Кемпе реалізував пенальті. Але на 76-й хвилині той таки Опенда оформив дубль. Лейпциг продовжує гонитву за лігочемпіонські місця.

• Дармштадт - Лейпциг - 1:3 (1:2, 0:1)
    Голи: Кемпе, 32 (пенальті) - Опенда, 1, 76; Форсберг, 24.

Уніон - Штутгарт 0:3

Гірассі знову забив за Штутгарт - це вже не новина. Для нападника цей гол - вже 14-й у восьми матчах нового сезону. Втім, новиною стало те, що Сергу травмувався - і тепер пропустить два тижні.

Уніон же на старті сезону - це просто жах. Ця поразка стала вже восьмою поспіль для команди Урса Фішера.

• Уніон - Штутгарт - 0:3 (0:1, 0:2)
    Голи: Гірассі, 16; Сілас, 81; Ундав, 88.

Гоффенгайм - Айнтрахт 1:3

Напад Айнтрахта нарешті проявив себе в новому сезоні. Навіть той факт, що Гоффенгайм відкрив рахунок першим, не допоміг господарям. Адже Айнтрахт ще в першому таймі "відвантажив" три голи, встановивши остаточний рахунок в матчі.

• Гоффенгайм - Айнтрахт - 1:3 (1:3, 0:0)
    Голи: Баєр, 3 - Мармуш, 11; Кнауфф, 23; Скірі, 45+3.

Фрайбург - Бохум 2:1

Фрайбург здобув четверту перемогу у восьми матчах Бундесліги. Цього разу завдяки голам Доана та Гріфо вдалося здолати Бохум. Гості продовжують знаходитися в зоні вильоту.

• Фрайбург - Бохум - 2:1 (2:1, 0:0)
    Голи: Доан, 26; Гріфо, 45+2 - Пасіенсія, 15.

Майнц - Баварія 1:3

Баварія не мала жодних проблем у матчі з Майнцем. По голу за команду Тухеля відзначилися Коман, Кейн та Горецка. За Майнц голом відзначився Касі.

Єдиною проблемою для "рекордмейстра" після матчу стала травма Горецки. Перелам руки залишає Леона поза грою на кілька тижнів.

• Майнц – Баварія - 1:3 (1:2, 0:1)
    Голи: Касі, 43 - Коман, 11; Кейн, 16; Горецка, 59.

Кельн - Боруссія М 3:1

Дербі землі Північний Рейн - Вестфалія в цьому сезоні це дербі двох кризових команд. Гладбах вперше переміг лише в минулому турі, в активі Кельна взагалі було одне очко в семи матчах.

Головним героєм матчу міг би стати суддя Айтекін - він призначив два пенальті у ворота Гладбаха (одне з них змусив перебити) та видалив гравця Боруссії. Але навіть гравці гостей визнали - рішення арбітра були правильними, а гравці Гладбаха просто провалили матч (особливо перший тайм).

• Кельн - Боруссія М - 3:1 (1:0, 2:1)
    Голи: Кайнц, 9, 77 (обидва - пенальті); Вальдшмідт, 90+1 - Ельведі, 64.
    Вилучення: Коне, 70.

Гайденгайм - Аугсбург 2:5

Єс Торуп завжди вмів перетворити команду на веселий колектив. Але з Аугсбургом йому було важко. Втім, в матчі з Гайденгаймом було саме весело.

Перемога 5:2 з ранніх 0:2, друга перемога в сезоні. І ось Аугсбург вже на 10-му місці.

• Гайденгайм - Аугсбург - 2:5 (2:3, 0:2)
    Голи: Кляйндінст, 17; Бесте, 18 - Тіц, 29; Педерсен, 41; Демірович, 42; Удуохай, 64; Реджбечай, 87 (пенальті).

Турнірне становище

Кельн, навіть попри першу перемогу в сезоні, досі лишається в зоні вильоту. Нижче за "цапів" в таблиці лишаються Майнц та Бохум - єдині команди, які досі не перемагали в сезоні. Про шалену щільність та боротьбу на горі таблиці ми вже казали - Баварія лише третя попри чудовий старт сезону.

Втрата Гірассі, перша перемога Кельна і чергова поразка Уніона: 8-й тур Бундесліги 1