Вступна кампанія-2024: у Міносвіти показали завдання на НМТ

Читать на русском

Національне мультипредметне тестування у 2024 році передбачає виконання сертифікаційної роботи за один день у два етапи

Читать на русском
НМТ, УЦОЯО , Лісовий
Доступна інформація про систему нарахування балів за кожне завдання

Національне мультипредметне тестування у 2024 році передбачає виконання сертифікаційної роботи за один день у два етапи

У вівторок, 13 лютого, фахівці Українського центру оцінювання якості освіти представили демонстраційні версії тестів. Учасники національного мультипредметного тесту (НМТ) будуть виконувати їх у 2024 році.

Про це інформує пресслужба УЦОЯО та Міністерства освіти і науки України. У МОН уточнили специфіку цьогорічних тестів.

"Відсьогодні цьогорічні абітурієнти та всі охочі можуть перевірити знання та скласти демонстраційний варіант мультипредметного тесту на платформі Всеукраїнська школа онлайн", - зазначили в МОН.

У завданнях, що представлені в демонстраційному варіанті, зазначені правильні відповіді, що дозволяє здійснити самоперевірку після виконання тесту. Розділ "Прогрес" надає інформацію про кількість набраних тестових балів, виявлені помилки та аспекти, які потребують додаткової уваги.

Також доступна інформація про систему нарахування балів за кожне завдання та загальну характеристику тесту. На думку освітян, це допомагає краще зрозуміти критерії оцінювання.

Національний мультипредметний тест у 2024 році передбачає виконання сертифікаційної роботи за один день у два етапи, кожен з яких триватиме по 120 хвилин з перервою між ними у 20 хвилин. Сертифікаційна робота включатиме завдання з чотирьох предметів, серед яких обов'язкові українська мова, математика та історія України, а також предмет на вибір - українська література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька, французька), біологія, фізика, хімія або географія.

Вступна кампанія 2024

Раніше Інформатор писав, що український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики предметних тестів основного й додаткового блоків національного мультипредметного тесту 2024 року. А також схеми нарахування балів за виконання їх завдань.

Так, тести з української мови, української літератури, історії України, біології, хімії та географії міститимуть по 30 завдань, із математики й фізики – 22 і 20 відповідно, а з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької, французької) – по 32.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.