"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Комету виявили в березні 2022 року науковці Каліфорнії
Нещодавно відкрита комета з’явиться на нічному небі вперше за 50 тисяч років. Зараз вона проходить через внутрішню частину Сонячної системи. До 12 січня комета максимально наблизиться.
Про це пише CNN. Зараз комета проходить через внутрішню частину Сонячної системи. Вона максимально наблизиться до 12 січня, а потім пролетить повз Землю, здійснюючи найближче проходження між 1 і 2 лютого 2023 року.
Якщо комета C/2022 E3 (ZTF) продовжуватиме яскравіти, як зараз, її можна буде побачити на темному небі неозброєним оком. Загалом її можна буде спостерігати у бінокль або телескоп під час проходження повз Землю. За даними NASA, спостерігачі в Північній півкулі зможуть знайти комету в небі, коли вона буде рухатися в напрямку північного заходу протягом січня. C/2022 E3 (ZTF) стане видимою для спостерігачів у Південній півкулі на початку лютого 2023 року.
Комета має вік близько 50 тисяч років. Це означає, що востаннє вона наближалася до нашої планети під час верхнього палеоліту на Землі. Тобто останні люди, які могли помітити цю комету були ранніми Homo Sapiens, які жили під час останнього льодовикового періоду.
У вівторок, 3 січня, в Сполучених Штатах Америки запустили на орбіту Землі український наносупутник PolyITAN-HP-30. Його створили до 30-річчя Незалежності України. На борту ракети було ще 113 одиниць корисного навантаження. Запуск відбувся з мису Канаверал.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.