Головна
Фоторепортаж
21:56, 24 Лютого
Информатор UA

Интро

У більшості українців сьогоднішній день розпочався о 05:00. Буквально в той же час, коли Путін оголосив про військову операцію на Донбасі. Одразу після цього мешканці кількох міст України почали повідомляти про звуки вибухів. Інформатор зібрав фотографії сьогоднішнього дня. Сьогодні було багато різної інформації, яку активно плодить країна-агресор. Ці фотографії Київ очима редакції Інформатор. Тут усі зберігають спокій і не панікують! О 22:00 починається комендантська година, тому всі супермаркети перейшли в режим роботи з 08:00 до 20:00. Критична інфраструктура працює у штатному режимі. На вокзалі багато людей, та паніки немає. Усі спокійно чекають своєї черги, вокзал працює у штатному режимі На Хрещатику працюють журналісти Проїзд у громадському транспорті Києва вільний Станція метро Льва Толстого. Люди проводять час у метро. Тут надійно, сухо та тепло У переходах метро продовжується торгівля квітами Продукти у магазинах є. Усього достатньо. Без черг. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Фото: Макс Торпан

Воєнний стан: як пройшов день у Києві

Читать на русском
Воєнний стан: як пройшов день у Києві

Воєнний стан: як пройшов день у Києві

У більшості українців сьогоднішній день розпочався о 05:00. Буквально в той же час, коли Путін оголосив про військову операцію на Донбасі. Одразу після цього мешканці кількох міст України почали повідомляти про звуки вибухів.

Інформатор зібрав фотографії сьогоднішнього дня. Сьогодні було багато різної інформації, яку активно плодить країна-агресор.

Ці фотографії – Київ очима редакції Інформатор. Тут усі зберігають спокій і не панікують!

О 22:00 починається комендантська година, тому всі супермаркети перейшли в режим роботи з 08:00 до 20:00. Критична інфраструктура працює у штатному режимі.

 

На вокзалі багато людей, та паніки немає. Усі спокійно чекають своєї черги, вокзал працює у штатному режимі

На Хрещатику працюють журналісти

Проїзд у громадському транспорті Києва – вільний

Станція метро Льва Толстого. Люди проводять час у метро. Тут надійно, сухо та тепло

У переходах метро продовжується торгівля квітами

Продукти у магазинах є. Усього достатньо. Без черг.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Фото: Макс Торпан

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.